Mecze Igi Świątek i Kamila Majchrzaka w 2. rundzie US Open w Eurosporcie 1 i Eurosport Playerze

Do 2. rundy US Open awansowała trójka Polaków: Iga Świątek, Kamil Majchrzak i Magda Linette. Pierwsza dwójka rozegra kolejne spotkania w środę, a Linette w czwartek. Świątek o awans do 3. rundy zagra z rozstawioną z numerem 11 Anastasiją Sevastovą z Łotwy. Rywalem Majchrzaka będzie z kolei Urugwajczyk Pablo Cuevas. Mecze Polaków pokaże na żywo wyłącznie Eurosport 1 i Eurosport Player.

 

 

 

Iga Świątek weszła w nowojorski turniej z przytupem! W pierwszej rundzie oddała Serbce Ivanie Jovović zaledwie gema i w 52 minuty awansowała do kolejnej fazy. Teraz młodą Polkę czeka znacznie poważniejsze wyzwanie – na drodze do trzeciej rundy stoi rozstawiona z numerem 11 Łotyszka Anastasija Sevastova. Ich mecz będzie 3. rozegranym na korcie numer 13 i powinien rozpocząć się około 21:00.

Nieco wcześniej na kort wyjdzie Kamil Majchrzak, który zmierzy się z Urugwajczykiem Pablo Cuevasem w 3. meczu na korcie nr 11. Polak, który po porażce w decydującej fazie kwalifikacji awansował do turnieju głównego jako szczęśliwy przegrany, w pierwszej rundzie po bardzo zaciętym boju wygrał z Nicolasem Jarrym 3:2. Transmisja spotkania Majchrzaka z Cuevasem rozpocznie się w Eurosporcie 1 i Eurosport Playerze, a gdy na kort wybiegnie Iga Świątek, to jej mecz zajmie główne miejsce na antenie. Zarówno mecze Majchrzaka, jak i Świątek będą w całości dostępne w Eurosport Playerze.

Transmisje z US Open codziennie w Eurosporcie 1, Eurosporcie 2 i Eurosport Player. Więcej informacji z Flushing Meadows, w tym materiały wideo, artykuły, wywiady i analizy na stronie eurosport.pl, w aplikacji Eurosportu oraz mediach społecznościowych kanału.

 

Fot. Eurosport/Getty Images

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *