Mecze reprezentacji z Nigerią i Koreą w radiowej Jedynce

W ramach przygotowań do mundialu w Rosji reprezentacja Polski w piłce nożnej rozegra w dwa spotkania towarzyskie. W piątek 23 marca we Wrocławiu zmierzymy się z Nigerią, a we wtorek 27 marca na stadionie Śląskim w Chorzowie z Koreą Południową. Na transmisje z obu sparingów zapraszamy do radiowej Jedynki.

 

 

Spotkania z Nigerią i Koreą Południową to ostatnie sparingi przed rozpoczynającym się w czerwcu Mundialem w Rosji. Na stanowiskach komentatorskich we Wrocławiu i w Chorzowie zasiądą komentatorzy Radiowej Jedynki – Andrzej Janisz i Filip Jastrzębski. Zapraszamy do radioodbiorników od 20.40.

Od początku Mistrzostw Świata Radiowa Jedynka będzie szeroko relacjonować wszystkie wydarzenia na boiskach i poza nimi. W specjalnym "Studiu Mundial” pojawią się wyjątkowi goście, nie tylko sportowcy, grono ekspertów, relacje zagranicznych korespondentów, a także najświeższe wieści z polskiego obozu. Ponadto codzienne informacje w cyklu "Prosto z Mundialu”, relacje z meczów wszystkich grup oraz wieczorne podsumowania wydarzeń na boiskach w Rosji w programie "Kronika Sportowa”.

Podczas Mistrzostw Świata transmisji wszystkich meczów Polskiej reprezentacjibędzie można posłuchać na antenie Programu 1 Polskiego Radia. Na początek 19 czerwca Polska-Senegal następnie 24 czerwca spotkanie z Kolumbią i trzeci mecz grupowy z Japonią 28 czerwca. Na pierwsze "Studio Mundial” Radiowa Jedynka zaprasza już 14 czerwca w godz. 16.30-19.00.

Zobacz także

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.