Michał Figurski w Radiu ZET

Michał Figurski z programem „Nie ZŁY pacjent w Radiu ZET” w nowej ramówce stacji. To jedna z wielu nowości, które pojawią się od stycznia na antenie.

 

“Nie ZŁY pacjent w Radiu ZET” to audycja skupiająca się przede wszystkim na edukacji zdrowotnej. Michał Figurski ze znanym sobie dystansem i lekkością będzie rozmawiać z ekspertami, znanymi osobami i słuchaczami o zdrowiu, zdrowym trybie życia i sposobach leczenia. Nie zabraknie informacji o nowinkach technologicznych i nowościach z rynku medycznego. “Nie ZŁY pacjent w Radiu ZET”, czyli program, który “leczy” – w każdy wtorek w godz. 21-23. Premiera 8 stycznia.

 

Michal Figurski, fot. Maksymilian Rigamonti

 

Michał Figurski – tłumacz i lektor z języka angielskiego i francuskiego. Producent, reżyser, lektor i scenarzysta we własnej firmie FRONTMAN. Lektor radiowy, telewizyjny, filmowy, reklamowy. Od 1993 związany z radiem jako dziennikarz, prezenter, reporter i producent /Rozgłośnia Harcerska, Radio ZET, RMF FM, Radio Kolor /również jako dyrektor programowy/, Radio 94, które w 2003 przekształcił w Antyradio, Antyradio Kraków i Antyradio Katowice, do 2008 dyrektor programowy tych rozgłośni, Eska Rock, Muzo Radio. Dziennikarz i prezenter telewizyjny TVP, TVN, TV4, Polsat, Polsat Play, Polsat News 2. W latach 2012-2014 dyrektor programowy 4FUN.Tv, RBL.TV i TV Disco. W latach 2014-2015 dyrektor artystyczny Alvernia Studios. Od stycznia 2018 roku wspólnie z Karoliną Korwin-Piotrowską prowadzi poranny program “Najgorsze państwo świata” w Antyradiu. Jest założycielem i fundatorem Fundacji Najsłodsi, której patronem medialnym zostało Radio ZET. Właściciel firmy producenckiej radio/internet/tv.

„Nie ZŁY pacjent w Radiu ZET” to nie jedyna nowość w ramówce stacji, która wystartuje 7 stycznia.

Poranek w Radiu ZET „Dzień dobry Bardzo” poprowadzi duet Marcin Sońta i Mateusz Ptaszyński (poniedziałek-piątek, w godz. 6-10), pasmo „Siła Muzyki” (poniedziałek-piątek, w godz. 10-14) – Agnieszka Kołodziejska, a informacyjno-rozrywkowe „Uważam ZET” (poniedziałek-piątek, w godz. 14-18) – Ewelina Pacyna i Damian Michałowski. Gospodarzem pasma “Siła muzyki” (poniedziałek-piątek, w godz. 18-21) będzie Marcin Łukasik.

Codziennie od godz. 21 na antenie Radia ZET usłyszeć będzie można nowe dwugodzinne programy autorskie: w poniedziałki “Coolturalny wieczór” Tomasza Kasprzyka, we wtorki „Nie ZŁY pacjent w Radiu ZET” Michała Figurskiego, w środy “Planeta singli” Macieja Stuhra i Agnieszki Więdłochy, w czwartki “Halo ZET” Marcina Łukasika i Kamila Nosela, a w piątki “ZET na punkcie muzyki” Marcina Wojciechowskiego.

Weekendowe wydanie „Dzień dobry bardzo” poprowadzi Tomasz Kasprzyk, a w soboty o godz. 10 Beata Tadla zaprosi na swój „To właśnie weekend”. Poza tym niezmiennie usłyszymy wywiady Szymona Majewskiego w „Nie mam pytań”, Tomka Michniewicza i program „Mapa świata” oraz Michała Korościela i Huberta Radzikowskiego. W sobotnie wieczory nie zabraknie również “Listy przebojów Radia ZET” Marcina Wojciechowskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *