Oferta promocyjna w Huawei Warszawa

Huawei przygotował specjalną ofertę grudniową. Każdy, kto zakupi smartfon, tablet albo laptop w sklepie Huawei Warszawa w C.H. Arkadia, będzie mógł wybrać drugi produkt z dostępnej puli za symboliczną złotówkę . Promocja realizowana jest w dwóch terminach: 21.12-23.12 oraz 28.12-30.12 lub do wyczerpania zapasów.

 

Przygotowana przez Huawei promocja jest wyjątkową okazją dla tych wszystkich, którzy na ostatnią chwilę szukają gwiazdkowych lub noworocznych prezentów – nowoczesnych i stylowych urządzeń elektronicznych, a do tego w atrakcyjnej cenie.

  • Klienci, którzy kupią jeden smartfon albo laptop o wartości co najmniej 2000 PLN, będą mogli wybrać z dostępnej puli produkt o wartości do 500 PLN. W ramach promocji otrzymają go za 1 PLN. Może to być np. bezprzewodowa ładowarka Huawei Wireless Charger CP60 albo słuchawki wygłuszające Active Noise Canceling Earphones 3;
  • Klienci, którzy kupią jeden smartfon albo tablet w cenie od 1000 do 1999 PLN, będą mogli wybrać z dostępnej puli produkt o wartości do 200 PLN. W ramach promocji otrzymają go za 1 PLN. Może to być np. inteligentna waga Huawei Smart Scale albo bezprzewodowe słuchawki Huawei Sport Bluetooth Headphones Lite;
  • Klienci, którzy kupią smartfon albo tablet w cenie do 999 PLN, będą mogli wybrać z dostępnej puli produkt o wartości do 100 PLN. W ramach promocji otrzymają go za 1 PLN. Może to być np. bezprzewodowy głośnik Bluetooth Speaker AM08 albo powerbank o pojemności 6700 mAh.

Promocja realizowana jest w salonie Huawei Warszawa w C.H. Arkadia w Warszawie w terminach: 21.12–23.12 oraz 28.12–30.12 lub do wyczerpania zapasów.

Więcej szczegółów pod linkiem: https://consumer.huawei.com/pl/huawei-warszawa/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *