Internet & Gry - Reklama

Michał Gostkiewicz dołącza do WP

Nowym publicystą Wirtualnej Polski został Michał Gostkiewicz, dziennikarz związany do tej pory z portalem Gazeta. 1 sierpnia objął stanowisko wydawcy w WP Magazynie i Opiniach. Będzie też publikował swoje autorskie komentarze.

Reportaże, wywiady i opinie publikowane w weekendowym Magazynie WP, czyta co tydzień ponad pół miliona użytkowników. Treści tworzą dziennikarze Wirtualnej Polski i reporterzy współpracujący, z kraju i zagranicy. Stałym punktem Magazynu WP jest również przegląd najważniejszych zdjęć tygodnia. Od sierpnia do grona wydawców dołączył Michał Gostkiewicz. Jego teksty będzie można czytać również w serwisie WP Opinie.

Mam swoje zdanie na każdy temat. Tak, jak każdy Polak i Polka. Propozycja od WP brzmiała: będziesz dostarczał Polkom i Polakom pogłębione teksty- swoje i innych autorów- wyjaśniające, dlaczego coś się stało, oraz opinie na najbardziej interesujące tematy. Uwielbiam dyskusję, wymianę poglądów, kulturalny spór, dlatego podjąłem to wyzwaniemówi Michał Gostkiewicz.

Ostatnio, przez osiem lat, Michał Gostkiewicz był związany z portalem gazeta.pl. Był tam autorem, pełnił m.in. funkcje wydawcy wiadomości, a przez ostatnie trzy lata  redaktora magazynu weekend.gazeta.pl. Wcześniej pracował m.in. w Dzienniku i Newsweek Polska. W 2015 roku był stypendystą Murrow Program for Journalists (IVLP), Departamentu Stanu USA.

Wirtualna Polska to grupa spółek działających w mediach i e-commerce. Jest właścicielem portalu horyzontalnego – Wirtualnej Polski. Prowadzi też portal o2 oraz specjalistyczne serwisy tematyczne, takie jak Money.pl, WP SportoweFakty, WP abcZdrowie i dobreprogramy.pl. W branży e-commerce WP działa w zakresie turystyki, mody, urządzania wnętrz, usług finansowych oraz zdrowia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *