Disney+MediaZapowiedzi TV

“Między nami żywiołami” – najnowsza produkcja Disneya i Pixara od 13 września w Disney+

Ognista Iskra i płynący z prądem Wodek z filmu “Między nami żywiołami” Disneya i Pixara już w przyszłym tygodniu pojawią się w Disney+ – oryginalny film fabularny zadebiutuje na platformie 13 września. Tego dnia do Disney+ trafią również film dokumentalny “Między nami żywiołami: Historia filmu” oraz krótkometrażowy film Pixar Animation Studios “Randka Carla” z ulubieńcem fanów gadającym psem Asem.

 

Dziś rano (6 września) Disney+ wprowadził wrześniową ofertę promocyjną dla wszystkich nowych i powracających subskrybentów. Począwszy od 6 września do 20 września, nowi i powracający klienci w Polsce mogą subskrybować Disney+ za 6,99 złotych miesięcznie przez trzy miesiące. By rozpocząć subskrypcję, należy wejść na stronę www.disneyplus.com.

“MIĘDZY NAMI ŻYWIOŁAMI”

Mający premierę 16 czerwca, film „Między nami żywiołami” Disneya i Pixara jest w top 10 najbardziej dochodowych filmów 2023 roku z wynikiem 480 milionów dolarów na świecie. Akcja filmu rozgrywa się w Żywiołowie, mieście zamieszkanym przez przedstawicieli ognia, wody, ziemi i powietrza. Iskra to twarda, sprytna i ognista dziewczyna, która wbrew woli ojca zaprzyjaźnia się z zabawnym, płynącym z prądem chłopakiem imieniem Wodek. Ich znajomość wywraca świat Iskry do góry nogami i sprawia, że bohaterowie zaczynają na nowo odkrywać otaczający ich świat. Film wyreżyserował Peter Sohn („Dobry dinozaur” oraz krótkometrażowe „Zaburzenie częściowe”), scenariusz napisali John Hoberg, Kat Likkel i Brenda Hsueh, a producentką jest Denise Ream („Dobry dinozaur”, „Auta 2”).

“MIĘDZY NAMI ŻYWIOŁAMI: HISTORIA FILMU”

Reżyser Peter Sohn zabiera widzów w pełną humoru podróż po opowieściach ze swojego życia, które zainspirowały film Pixara i Disneya „Między nami żywiołami”. W filmie dokumentalnym twórca wspomina podróż rodziców z Korei do Nowego Jorku, odwiedza dawny sklep spożywczy ojca w sercu Bronxu i wyjaśnia, dlaczego zamiast przejąć rodzinny biznes, postanowił pracować nad animacjami. Ten dokument to piękne spojrzenie na zaskakujące źródła pomysłów wykorzystanych w tej komedii przygodowej. Film dokumentalny został wyreżyserowany przez Tony’ego Kaplana i wyprodukowany przez Sureenę Mann.

“RANDKA CARLA”

Carl niechętnie zgadza się pójść na randkę z przyjaciółką i przyznaje, że nie ma pojęcia, jak w dziesiejszych czasach wygląda randkowanie. Do pomocy wkracza zawsze pomocny As, by uspokoić przyjaciela przed randką i zaoferować kilka sprawdzonych wskazówek dotyczących nawiązywania przyjaźni. Dotyczą one jednak głównie psów. Nowy film krótkometrażowy Disneya i Pixara dołącza do dostępnej w Disney+ kolekcji filmów krótkometrażowych studia Pixar “Carl i As”. Każdy z filmów jest opowiastką o z życia wziętych sytuacjach, widzianych oczami naszego ulubionego i nieco zwariowanego gadającego czworonoga. Autorem scenariusza i reżyserem serii jest nominowany do Oscara® i nagrodzony Emmy® Bob Peterson, a producentem Kim Collins.

foto. Disney+ Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *