Kultura, muzyka, kino, moda

Mini Maraton Kingsman w kinach Helios

W piątek, 22 września wszystkie 42 kina ogólnopolskiej sieci Helios zapraszają swoich widzów na wyjątkowo stylowy, bardzo elegancki i wprost zabójczy wieczór z Kingsmanem! Nocne Maratony Filmowe przygotowały znakomity zestaw obu części brawurowych ekranizacji kultowej serii opowieści rysunkowych Marka Millara, które wyreżyserował Matthew Vaughn.
 
Punktualnie o godzinie 21:00 NMF rozpocznie się pierwszą ekranizacją – „KINGSMAN: TAJNE SŁUŻBY”, która na zawsze zrewolucjonizowała kino szpiegowskie. Zaraz po krótkiej przerwie widzowie zobaczą jej długo wyczekiwaną kontynuację, czyli premierowy „KINGSMAN: ZŁOTY KRĄG”. W role niezwykle intrygujących postaci wcielili się między innymi Colin Firth, Samuel L. Jackson, Michael Caine, Julianne Moore, Halle Berry, Jeff Bridges, a nawet sam Elton John! Całości dopełnia angielski humor, niewybredne dialogi i nieustanna akcja, które jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwolą nikomu zasnąć.
Do każdego biletu w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie maratonu.
Ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza swoich widzów do zakupu biletów na najbliższą odsłonę cyklu NMF: „Mini Maraton Kingsmana” w kasach kin w całej Polsce oraz na stronie: www.helios.pl/nmf_kingsmana. Do zobaczenia w piątek, 22 września.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *