Prasa - Ksiązka

Październikowe wydanie "Czterech Kątów" z dodatkiem "Od.Nowa" przygotowanym przez Agora Custom Publishing

Razem z październikowym wydaniem miesięcznika “Cztery Kąty” czytelnicy otrzymali dodatek “Od.Nowa” przygotowany przez zespół Agora Custom Publishing. To przewodnik po 11. edycji Łódź Design Festival, która odbędzie się w dniach 3-8 października br.
 

16-stronicowy dodatek prezentuje najważniejsze wystawy, które będzie można zwiedzić podczas 11. Łódź Design Festival. W wydaniu znalazły się wszystkie najważniejsze informacje o wystawach wraz ze zdjęciami prac i ich twórców. Zespół Agora Custom Publishing był odpowiedzialny za przygotowanie layoutu i treści oraz druk dodatku.

W październikowym wydaniu „Czterech Kątów”, które jest dostępne na rynku od czwartku, 7 września br., czytelnicy znajdą przykłady trików, które powiększą każdy pokój, prezentację metamorfozy łazienki za 570 zł, trzy sposoby na stylizację salonu, 19 prostych rozwiązań na przytulny dom oraz 27 aranżacji z lampami.

W wydaniu pojawi się również ponad 60 kuponów rabatowych upoważniających do zniżek do -50% w centrach handlowych w całej Polsce podczas wielkiego Weekendu Zniżek w dniach 15-17 września br. Partnerami akcji są największe galerie handlowe w całej Polsce. Więcej informacji o akcji można znaleźć na stronie Weekendznizek.pl.

Październikowe wydanie „Czterech Kątów” z dodatkiem „Od.Nowa” jest promowane w radiu (Radio Złote Przeboje, Radio Pogoda, Radio TOK FM), w prasie („Co Jest Grane 24”) oraz w internecie (serwisy Gazeta.pl). Za kreację kampanii odpowiada Dział marketingu pionu Czasopisma Agory.

 

Zdjęcie użytkownika Grzegorz Stapiński.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *