Mistrzostw świata w narciarstwie klasycznym na żywo w Eurosporcie

Przed nami najważniejsza impreza sezonu w skokach narciarskich, biegach narciarskich i kombinacji norweskiej! Od 23 lutego do 7 marca w Oberstdorfie rozegrane zostaną mistrzostwa świata w narciarstwie klasycznym. Eurosport jako jedyna stacja w Polsce pokaże na żywo każdy skok w kwalifikacjach i konkursach kobiet i mężczyzn! Wyjątkową niespodzianką dla widzów Eurosportu będzie konkurs, w którym do wygrania będzie przelot helikopterem z Thomasem Morgensternem.

 

Podczas mistrzostw świata w Oberstdorfie Dawid Kubacki będzie bronił złotego medalu zdobytego w niesamowitym konkursie dwa lata temu w Seefeld. Srebro wywalczył wówczas Kamil Stoch. Polscy skoczkowie będą w gronie faworytów zarówno w rywalizacji indywidualnej, jak i drużynowej, a ich walkę o medale skomentuje duet Marek Rudziński – Igor Błachut. W towarzyszących transmisjom studiach widzowie usłyszą ekspertów Eurosportu na czele z Jakubem Kotem i Krzysztofem Biegunem. O ciekawe rozmowy z bohaterami mistrzostw świata zadba Kacper Merk, który będzie również omawiał najważniejsze wydarzenia ze skoczni wraz z Dominikiem Formelą z portalu skijumping.pl.

Eurosport pokaże wszystkie najważniejsze wydarzenia mistrzostw świata – każdy skok w rywalizacji kobiet i mężczyzn, zawody mieszane oraz drużynowe, a także zmagania w biegach narciarskich i kombinacji norweskiej. Każda transmisja będzie dostępna na żywo i na żądanie w Eurosport Playerze.

Od 2 marca w konkursie organizowanym na stronie eurosport.pl widzowie będą mogli wygrać lot helikopterem z Thomasem Morgensternem. Trzykrotny mistrz olimpijski i ośmiokrotny mistrz świata zabierze zwycięzcę w niesamowitą podróż w okolicach swojego domu w Austrii i skoczni w Villach, gdzie rozwijał się jego wielki talent. Aby wziąć udział w konkursie, pełnoletni widzowie będą musieli odpowiedzieć poprawnie na co najmniej trzy z pięciu pytań zamkniętych, które padną na antenie podczas studiów towarzyszących transmisjom kolejnych zmagań na skoczni, a także na jedno pytanie otwarte. Formularz konkursowy, przez który uczestnicy będą mogli wysłać zgłoszenie z odpowiedziami dostępny będzie na specjalnej stronie konkursowej: konkurs.eurosport.tvn24.pl

Plan transmisji zawodów w skokach narciarskich podczas mistrzostwa świata:

 • Środa, 24 lutego, 17:50, kwalifikacje kobiet na skoczni normalnej, Eurosport 2
 • Czwartek, 25 lutego, 16:55, konkurs kobiet na skoczni normalnej, Eurosport 1
 • Piątek, 26 lutego, 17:30, konkurs drużynowy kobiet na skoczni normalnej, Eurosport 1
 • Piątek, 26 lutego, 20:25, kwalifikacje mężczyzn na skoczni normalnej, Eurosport 1
 • Sobota, 27 lutego, 15:50, konkurs mężczyzn na skoczni normalnej, Eurosport 1
 • Niedziela, 28 lutego, 16:00, konkurs mieszany na skoczni normalnej, Eurosport 1
 • Wtorek, 2 marca, 17:55, kwalifikacje kobiet na skoczni dużej, Eurosport 1
 • Środa, 3 marca, 16:45, konkurs kobiet na skoczni dużej, Eurosport 1
 • Czwartek, 4 marca, 17:20, kwalifikacje mężczyzn na skoczni dużej, Eurosport 1
 • Piątek, 5 marca, 16:40, konkurs mężczyzn na skoczni dużej, Eurosport 1
 • Sobota, 6 marca, 16:40, konkurs drużynowy mężczyzn na skoczni dużej, Eurosport 1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *