Moc nowości na długie zimowe wieczory w Top Kids

Dobra wiadomość dla wszystkich Maluchów! Na kanale TOP KIDS w grudniu pojawi się wiele nowości! Jedną z nich jest Rastamysz. Kreskówka opowiada o gromadzie myszy, które tworzą zespół muzyczny „Luźny Skład” grający muzykę reggae. Ale to nie wszystko! Dzielne myszy oprócz muzyki zajmują się też rozwiązywaniem zagadek kryminalnych, które zleca im Prezydent Myszogrodu. Rastamysz to świetna propozycja dla fanów muzyki i rozwiązywania zagadek w jednym! Oprócz tego bajka uczy wielu wartości, takich jak zrozumienie, przyjaźń i szacunek dla innych!

 

 

 

Oprócz nowości na kanale TOP KIDS, pojawi się kontynuacja uwielbianego przez najmłodszych Strażaka Sama!  Strażak Sam jest niezwykle odważny i wraz ze swoimi przyjaciółmi nie tylko gasi pożary, ale też pomaga mieszkańcom miasteczka Pontypandy w najróżniejszych problemach.

W grudniu będzie również kontynuacja popularnej kreskówki Johnny Test. Johnny jest 11-latkiem, który wraz ze swoim psem mieszka w Świnioszycach. Razem testują różne niesamowite wynalazki, które tworzą siostry chłopca w tajemniczym, domowym laboratorium.

W ofercie programowej kanału TOP KIDS znajdują się bezpieczne kreskówki, dzięki którym rodzice przypomną sobie czasy swojego dzieciństwa i będą mogli spędzić czas przed telewizorem razem ze swoimi pociechami. Ramówka TOP KIDS z pewnością zapewni wiele mądrej i bezpiecznej rozrywki w długie zimowe wieczory.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *