Sport w TVTVP

MŚ 2022. Terminarz i plan transmisji 3 grudnia w TVP

Za nami faza grupowa mistrzostw świata w Katarze. Nie będzie jednak czasu na wytchnienie, bo rusza rywalizacja w fazie pucharowej!

 

Faza grupowa mundialu w Katarze przeszła do historii. W 48 spotkaniach nie zabrakło wielkich emocji. 16 drużyn pożegnało się już z turniejem, a pozostałe 16 powalczy w rozpoczynającej się w sobotę fazie pucharowej. 3 grudnia rozegrane zostaną pierwsze dwa mecze 1/8 finału. Wszystkie poniższe transmisje będą dostępne online na stronie TVPSPORT.PL, w aplikacji mobilnej oraz Smart TV.

 

 

MŚ 2022. Plan transmisji 2 grudnia na mundialu w Katarze. Co i gdzie oglądać w TVP?

9:05: Studio Katar (TVP Sport)

Tradycyjne podsumowanie wydarzeń dnia poprzedniego oraz zapowiedź najbliższych spotkań prosto ze studia w Dosze.

10:00: Konferencja prasowa reprezentacji Francji (online)

Już w niedzielę pierwszy mecz reprezentacji Polski w fazie pucharowej MŚ od 1986 roku. Rywalem będzie Francja. W sobotę z dziennikarzami spotka się selekcjoner mistrzów świata oraz kapitan trójkolorowych Hugo Lloris.

12:45: “Naj” fazy grupowej (TVP Sport)

Zanim na boisko wyjdą piłkarze, będzie czas, by podsumować fazę grupową mistrzostw świata. Działo się bardzo wiele – od historycznego awansu Polski i doskonałej postawy Wojciecha Szczęsnego, przez sensacyjne wyniki, aż po niespodziewane odpadnięcia z turnieju kilku faworytów.

12:45: Konferencja prasowa reprezentacji Polski (online)

Przed biało-czerwonymi czwarty mecz na tegorocznym mundialu i zarazem pierwszy w XXI w mundialowej fazie pucharowej. Przed starciem z Francją z dziennikarzami spotkają się: selekcjoner Czesław Michniewicz, Arkadiusz Milik i Piotr Zieliński.

15:20: 1/8 finału: Holandia – Stany Zjednoczone (TVP 1, TVP Sport)

Pierwszy mecz 1/8 finału zostanie rozegrany na Khalifa International Stadium w Dosze. Zmierzą się Holendrzy, którzy wygrali grupę A oraz Amerykanie, którzy zajęli drugie miejsce w grupie B. Od 14:50 będzie również dostępna osobna transmisja z atmosferą stadionu.

19:00: 1/8 finału: Argentyna – Australia (TVP 1, TVP Sport)

W sobotę swój mecz rozegra również Argentyna. W ostatnim meczu Albicelestes nie dali szans reprezentacji Polski i wywalczyli pierwszą pozycję w grupie C. Ich rywalem będzie drugi zespół grup D, czyli Australia. Transmisja z atmosferą stadionu od godz. 18:50.

23:00: Mundialowy wieczór (TVP Sport)

Tradycyjne podsumowanie wydarzeń dnia na mistrzostwach świata. Komentarze, analizy i statystyki. Nie zabraknie również zapowiedzi zbliżającego się meczu Polski z Francją.

Foto: TVP

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *