MUZOFEST 2019 już w najbliższy piątek

To już 5 urodziny MUZO.FM. Z tej okazji już tradycyjnie w warszawskim klubie „Stodoła” w piątek, 18 października, zorganizowana będzie coroczna impreza, podczas której słuchacze będą mogli spotkać się z ekipą MUZO.FM. W trakcie imprezy na scenie wystąpią: Sonbird, Jack Savoretti oraz The Dumplings. Wejściówki na MUZOFEST 2019 można zdobywać tylko biorąc udział w konkursach organizowanych na antenie radia oraz na Instagramie.

 

 

 

 

To będą już 5 urodziny radia, które odbędą się jak co roku w warszawskim klubie „Stodoła”, w piątek, 18 października. W trakcie imprezy słuchacze będą mieli okazję spotkać swoich ulubionych prowadzących i całą radiową ekipę.

Podczas MUZOFEST 2018 wystąpią również wyjątkowi artyści:

  • The Dumplings – nowoczesna elektronika nasiąknięta głębokim basem. Taneczny smutek miesza się z chwytliwymi melodiami. Elektropopowy duet nie zapomina oczywiście o chwytliwych piosenkach – znaku rozpoznawalnym ich twórczości. Teledyski do ich utworów osiągają miliony wyświetleń w Internecie
  • Jack Savoretti – świat zachwycił się nim, kiedy promując swój czwarty album „Written In Scars” wystąpił w prestiżowym talk-show Grahama Nortona i wykonał utwór „Catapult”. Stamtąd szybko awansował na listy przebojów, zyskując międzynarodową popularność i uznanie krytyków. Support europejskiej trasy Johna Legenda jedynie potwierdził, że takiego talentu nie można przeoczyć.
  • Sonbird – zespół szturmem zdobył zeszłoroczne letnie festiwale i dość szybko zapracował na opinię świetnego zespołu koncertowego, o czym można było przekonać się na największych polskich scenach (zagrali między innymi podczas OFF Festival, Męskie Granie, Kraków Live Festival, Hej Fest, Rock In Summer Festival) oraz podczas niezwykle udanej ubiegłorocznej jesiennej trasie koncertowej.

Więcej informacji o MUZOFEST 2019 na antenie MUZO.FM, na stronie www.muzo.fm oraz na kanałach społecznościowych radia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *