My Way: Edyta Górniak uczy się pokory za kółkiem!

Życie kierowcy nie przestaje zaskakiwać Edyty Górniak. Kiedy była przekonana, że najgorsze – jazdę w ruchu miejskim – ma już za sobą, nowa lekcja szybko wyprowadza ją z błędu.

 

 

 

 

Trener Filip Raszewski, który zdążył już trochę poznać artystkę, stawia przed nią bowiem kolejne, trudne, ale też bardzo ważne wyzwanie. Zabiera zdezorientowaną Edytę na SKODA Autodrom w Poznaniu. To tor, na którym kierowcy doskonalą umiejętności jazdy w momentach kryzysowych – na przykład wyjścia z poślizgu za pomocą szarpaka, który symuluje wspomnianą sytuację na drodze w bezpiecznym otoczeniu.

U boku eksperta wokalistka mierzy się z ekstremalnymi warunkami, które mogą przytrafić się jej podczas kierowania autem. Okazuje się, że na pomysł wizyty na torze Filip wpadł nie bez powodu. Chciał w ten sposób ostudzić zapał Edyty – fanki brawurowej jazdy – do naciskania gazu oraz uświadomić jej, że nie wystarczy być kierowcą. Ważne jest, żeby bezpiecznie i odpowiedzialnie prowadzić samochód. Czy lekcja okaże się skuteczna?

Premierowy odcinek „My Way” już w środę 13 listopada o godzinie 21.30 na antenie TVN oraz w Playerze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *