myPhone oraz HAMMER na targach MWC w Barcelonie

myPhone i HAMMER będą jednym z wystawców prestiżowych targów Mobile World Congress w Barcelonie. Przedstawiciele brandów podczas imprezy zaprezentują nowości, w tym smartfony z ekranami w formacie 18:9. Start wydarzenia już 26 lutego.
 

 
Co roku, na przełomie lutego i marca, oczy wszystkich pasjonatów nowinek i geeków technologicznych skupione są na tym co dzieje się w Hiszpanii. Nie bez powodu, bo Mobile World Congress w Barcelonie to jedna z największych światowych imprez branży elektroniki użytkowej. Arena, na której globalne marki wystawiają swoje najbardziej oczekiwane premiery i chwalą się najnowszymi osiągnięciami. Wśród mobilnych gigantów nie może zabraknąć polskich marek HAMMER, krajowego lidera smartfonów o wzmocnionej konstrukcji, oraz myPhone.
Czym zaskoczą klientów?
Przedstawiciele myPhone zapowiadają prezentację zupełnie nowych smartfonów z wąskimi ramkami i wyświetlaczami w formacie 18:9. Premierę będzie miał również kolejny model HAMMER. Więcej szczegółów producent na razie nie ujawnia, na pewno nazwy nowych urządzeń oraz ich parametry poznamy już pierwszego dnia targów.
Spółka mPTech – twórca marek, bierze udział w MWC w Barcelonie już po raz czwarty.
W poprzednim roku firma otrzymała nagrodę European Android Awards 2017 przyznawaną przez Google tym, którzy dbają o dobrą jakość systemu, wspierają rozwój platformy oraz ściśle współpracują z Google przy wdrażaniu swoich produktów.
Stoisko z nowościami myPhone oraz HAMMER ma numer CS142 i będzie mieściło się w części Congress Square.
Mobile World Congress w Barcelonie to jedna z największych światowych imprez branży. Odbywające się od 1987 roku targi przyciągają setki wystawców i tysiące gości.
Tegoroczna impreza odbędzie się w dniach od 26 lutego do 1 marca.

4 myśli na temat “myPhone oraz HAMMER na targach MWC w Barcelonie

 • 22 lutego 2018 o 12:08
  Permalink

  Na razie nie zamierzam zmieniać Blade’a, pasuje mi, ale mimo wszystko jestem ciekwy co pokarzą

  Odpowiedz
 • 23 lutego 2018 o 11:39
  Permalink

  Uważam że trzeba kibicować polskim markom, w końcu tutaj płacą podatki

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *