myPhone promuje smartfony z panoramicznymi ekranami full screen 18:9

Wystartowała kampania telewizyjna marki myPhone, polskiego producenta urządzeń mobilnych, której spot emitowany jest w kanałach największych ogólnopolskich stacji. Główny spot promuje modele z nowej linii smartfonów z panoramicznymi ekranami 18:9, które teraz można nabyć w przedsprzedaży z 3 letnią gwarancją i ciekawymi gratisami.
 

Spot komunikuje nowości marki myPhone, które zostały zapowiedziane podczas ostatnich targów Mobile World Congress w Barcelonie. Są to modele smartfonów ze znanych rodzin: Pocket, FUN i Prime, z wyświetlaczami full screen w formacie 18:9. Wyróżniają je pociągły ekran, nowoczesny design, zmniejszone ramki i większa wygoda użytkowania. Core 15-sekundowego spotu to prezentacja walorów myPhone Prime 18×9 LTE w kolorze cobalt blue – 5,5-calowego modelu z funkcjami znanymi z flagowych urządzeń (m.in.: Face ID, czytnik linii papilarnych).
Smartfony z ekranem 18:9 to nie tylko chwilowa moda, ale kolejny krok technologicznej ewolucji. Dlatego jeśli ktoś szuka dziś nowego telefonu, ekran 18:9 powinien być jednym z głównych kryteriów. Teraz myPhone w myśl idei marki, która brzmi „czynimy technologie mobilne przystępnymi” oferuje swoim Klientom, te rozwiązania, które dotychczas były zarezerwowane jedynie dla flagowych modeli wielkich marektłumaczy Mirka Bartmańska, Dyrektor Marketingu mPTech Sp. z o.o.
Przedsprzedaż z gratisami
Wspomniana akcja promocyjna dotyczy wszystkich modeli z nowej linii tj.: dostępnego już myPhone Pocket 18×9 oraz dwóch modeli w przedsprzedaży: myPhone FUN 18×9 i myPhone Prime 18×9. Kupując każdy z nich do końca czerwca br. klienci mogą liczyć na 3-letnią gwarancję i prezent gratis (ilość prezentów jest ograniczona). Żeby skorzystać z promocji wystarczy wypełnić odpowiedni formularz na stronie www.myphone.pl/fullscreen.
Spot można zobaczyć na Polsacie oraz na kanałach tematycznych stacji: TVN, TVP i Polsat. Kampanię telewizyjną wspierają działania online.
Spot można również zobaczyć na YT:

Szczegóły na temat przedsprzedaży i samych smartfonów myPhone 18×9 znajdują się na dedykowanym landing page’u: http://www.myphone.pl/fullscreen/

4 komentarze do “myPhone promuje smartfony z panoramicznymi ekranami full screen 18:9

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *