Myszka HIRO HYPERION już niebawem rozbłyśnie na biurkach graczy

Polska marka komputerów i akcesoriów dla graczy HIRO poinformowała, że już niebawem w sprzedaży pojawi się myszka HYPERION, która powinna zainteresować przede wszystkim graczy poszukujących gryzonia z szerokimi możliwościami konfiguracji i podświetlenia, ale w rozsądnej cenie.
 

HYPERION to pierwsza tak rozbudowana myszka HIRO. Została wyposażona w 7 łatwo programowalnych przycisków, z których każdy posiada możliwość podpięcia makr. Dzięki temu rozgrywka stanie się łatwiejsza, a gracz będzie mógł szybciej podejmować decyzje i akcje.
Miłośników grania ucieszy też na pewno możliwość ustawienia jednego z jedenastu wyjątkowych trybów podświetlenia spodu myszki w ulubionym kolorze. HYPERION pozwala na skorzystanie z palety obejmującej aż 16 mln kolorów.
Dla graczy, którzy lubią różne gatunki gier przygotowano 6 predefiniowanych poziomów czułości DPI (w zakresie 500-4000). Każdy z nich oznaczony jest innym podświetleniem – dzięki temu użytkownik jeszcze bardziej będzie mógł dopasować myszkę o swoich własnych upodobań i warunków, jakie panują na wirtualnym polu walki, bez obawy, że przypadkiem ustawił DPI na poziomie, który nie jest zgodny z jego preferencjami.
Ponadto HYPERION wyposażony został w mikrokontroler z wysoką częstotliwością próbkowania, aż do 1000 Hz, aby zagwarantować szybkość i stabilność transmisji danych nawet w chwilach najostrzejszych akcji. Sama myszka przesuwa się po blacie bez żadnych trudności dzięki trzem wyjątkowo wytrzymałym teflonowym ślizgaczom.
HYPERION został też wyposażony w czujnik optyczny AVAGO3050, dzięki któremu sprzęt osiągnie maksymalną prędkość 60 IPS oraz maksymalne przyspieszenie 20G. Wszystko po to, aby nie stracić ani chwili z akcji na ekranie monitora.
Niemal wszystkie parametry HIRO HYPERION można będzie ustawić w specjalnym oprogramowaniu dołączonym do myszki. Za jego pomoc kontrolować można nie tylko tak podstawowe opcje jak czułość rolki czy szybkość podwójnego kliknięcia, lecz także bardziej skomplikowane, jak ustawienie makr czy podporządkowywanie kolorów podświetlenia dla odpowiednich wartości DPI. Oprogramowanie HYPERION sprawi, że myszka będzie dokładnie taka jakiej potrzebujecie w danej chwili.
„Cieszymy się, że kolejne urządzenia poszerzy wkrótce linię produktów dla graczy HIRO” – powiedział Grzegorz Kurek, Product Manager. „HYPERION to będzie nasza najbardziej zaawansowana myszka, która powinna przypaść do gustu wszystkim graczom – nie tylko przygotowującym się do profesjonalnej, esportowej kariery, lecz także tym, dla których milisekundy przewagi nad rywalami w domowym zaciszu stanowią czynnik bardzo ważny przy wyborze odpowiedniego sprzętu.”
HIRO HYPERION dostępna będzie w wersji dla graczy praworęcznych.
Myszkę nabyć będzie można już od 15 czerwca za pośrednictwem sklepu internetowego HIRO.
Orientacyjna cena HIRO HYPERION: 89,90 zł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *