“Najbardziej luksusowe linie lotnicze” na BBC Lifestyle

Czy fani podróżowania mogliby sobie wyobrazić lepszy zawód niż recenzowanie ofert najlepszych linii lotniczych? Wyobraźcie sobie, że Wasze codzienne obowiązki polegają na delektowaniu się posiłkami na poziomie tych z gwiazdkami Michelin w drodze do najpiękniejszych destynacji naszego globu i ocenianiu czy standard podniebnego apartamentu mógłby zadowolić sławnych i bogatych tego świata.

 

 

 

Takim zajęciem może pochwalić się Alex Macheras – dwudziestokilkulatek, który mimo swojego młodego wieku na co dzień podróżuje najbardziej luksusowymi liniami lotniczymi oraz występuje w największych telewizjach na świecie jako ekspert od awiacji. Historia fascynacji Alexa lotnictwem, która doprowadziła go przed kamery największych mediowych gigantów oraz udzielania profesjonalnych porad właścicielom największych i najbardziej ekskluzywnych linii lotniczych na świecie, jest w równym stopniu fascynująca, imponująca i inspirująca. Więcej informacji o Alexie można znaleźć na jego oficjalnej stronie https://aviationanalyst.co.uk/about-alex/ oraz w programie “Najbardziej luksusowe linie lotnicze”, którego premiera w Polsce odbędzie się 25 sierpnia o godz. 21:55 na kanale BBC Lifestyle.

Program ukazuje kulisy Singapore Airlines, które postawiły sobie za cel stworzenie najwyższej klasy usług dla swoich najbardziej wymagających pasażerów. Wprowadzone na rynek, jako jedne z najbardziej luksusowych linii lotniczych na świecie, od dziesięcioleci dbają o zapewnienie odpowiednich standardów. Jednak imponujący rozwój usług oferowanych przez konkurencję spowodował w ostatnich latach, że straciły pozycję lidera. Determinacja, by odzyskać dawny tytuł jest jednak ogromna. Linie postanawiają więc wprowadzić na rynek elitarne podniebne apartamenty, jakimi nie może się pochwalić nikt inny.

Poza zapoznawaniem widzów z luksem najwyższych lotów program pokazuje jak od kuchni wygląda zapewnianie tych niecodziennych standardów, pokaże m.in. ciężkie i nietypowe treningi, które przechodzi załoga pokładowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *