Najlepsze momenty Turnieju Czterech Skoczni i program o Stochu w Eurosporcie

Początek 2018 roku stoi pod znakiem wielkiego sukcesu Kamila Stocha, który we wspaniałym stylu wygrał wszystkie konkursy Turnieju Czterech Skoczni. Dzięki Eurosportowi, kibice będą mogli przeżyć te emocje ponownie, oglądając najważniejsze momenty konkursów. Będą także mieli okazję poznać zwycięzcę TCS od nieznanej strony w programie „Kamil Stoch. Moja historia”.
 

Turniej Czterech Skoczni to najbardziej prestiżowy cykl Pucharu Świata w skokach narciarskich. Już w ubiegłym roku Kamil Stoch był w nim najlepszy, ale w tym sezonie dokonał czegoś jeszcze bardziej spektakularnego. Powtórzył wielki wyczyn Svena Hannawalda z sezonu 2001/2002 triumfując we wszystkich czterech konkursach – w Oberstfdorfie, Garmisch-Partenkirchen, Innsbrucku i Bischofshofen. Od czwartku widzowie Eurosportu 1 i Eurosportu 2 będą mogli ponownie przeżyć emocje niemiecko-austriackiego cyklu w specjalnie przygotowanych programach prezentujących najważniejsze momenty Turnieju Czterech Skoczni.

Wielki sukces Kamila Stocha to także okazja do przypomnienia serii „Kamil Stoch. Moja historia”, która prezentuje nieznane do tej pory oblicze skoczka z Zębu. Kamery Eurosportu towarzyszyły Kamilowi Stochowi podczas treningów, zawodów, spotkań z kibicami i bliskimi. W programie znajdują się długie, szczere rozmowy z samym zawodnikiem, jego najbliższymi i trenerami. Widzowie poznają też pasje dwukrotnego mistrza olimpijskiego, jego życie prywatne i relacje z kibicami.

Od wtorku do czwartku widzowie Eurosportu 1 i Eurosportu 2 będą mogli przypomnieć sobie najważniejsze momenty Turnieju Czterech Skoczni oraz obejrzeć wszystkie odcinki programu „Kamil Stoch. Moja historia” jeden po drugim.

Transmisje programu „Kamil Stoch. Moja historia”

  • Wtorek, 9 stycznia, 20:00, Eurosport 2
  • Środa, 10 stycznia, 16:00, Eurosport 1
  • Środa, 10 stycznia, 20:30, Eurosport 1
  • Czwartek, 11 stycznia, 11:00, Eurosport 2

Najlepsze momenty Turnieju Czterech Skoczni

  • Wtorek, 9 stycznia, 16:30, Eurosport 2
  • Wtorek, 9 stycznia, 22:30, Eurosport 2
  • Środa, 10 stycznia, 18:30, Eurosport 1
  • Czwartek, 11 stycznia, 13:30, Eurosport 2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *