Najnowszy film Patryka Vegi na ekranach kin Helios

„Botoks” to autentyczne historie silnych, zdeterminowanych i wyrazistych lekarek, które zmagają się z dyskryminacją, pogonią za młodością, presją macierzyństwa, walką o prawo do wolnego wyboru i własnych poglądów. Ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza na premierowe seanse od 29 września!
 

Szpital ukazany w „Botoksie” to nie fikcja. To zakład pracy, gdzie codziennie wylewa się krew, pot i łzy.

W jego murach splatają się losy czterech kobiet. Daniela pracę w służbie zdrowia zaczyna jako ratowniczka medyczna. Poddając się licznym zabiegom z brzydkiego kaczątka zmienia się w bezwzględną przedstawicielkę koncernu farmaceutycznego. Magda swoją renomę zbudowała jako specjalistka od aborcji. Gdy sama zachodzi w ciążę, jej konflikt z ordynatorem wchodzi w dramatyczną fazę i zwierzchnictwo szpitala próbuje pozbawić ją pracy. Poukładany świat cenionej chirurg – Patrycji rozsypuje się, gdy ta dowiaduje się o zdradzie męża. Beata to lekarka SOR-u, która w wypadku motocyklowym traci narzeczonego…

„Jestem przeświadczony, że BOTOKS nie będzie kijem włożonym w mrowisko, ale całą armią kijów! Pamiętam, co działo się w 2005 roku po pierwszym „Pitbullu”. Jak pytano szefów policji: czy to naprawdę tak wygląda? Jestem przekonany, że kiedy ten film wejdzie do kin, nastąpi potężne trzęsienie ziemi i skończy się na debacie publicznej”mówi Patryk Vega.

Kina ogólnopolskiej sieci Helios zapraszają na premierowe seanse od 29 września

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *