Telewizja wPolsce.pl z koncesją

Podczas posiedzenia 28.09.2017 r. KRRiT podjęła uchwałę w sprawie udzielenia koncesji dla spółki Fratria Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni.

 

 

 

Wnioskodawca ubiegał się o koncesję na rozpowszechnianie programu telewizyjnego Telewizja WPOLSCE.PL o charakterze wyspecjalizowanym informacyjno – publicystycznym. Program będzie rozpowszechniany w sieciach kablowych i satelitarnych, nadawany codziennie 24 godziny na dobę.

„Polskie Radio Rytm” na „Polskie Radio Chopin”

KRRiT rozstrzygnęła również pozytywnie wniosek spółki Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, o zmianę nazwy programu z „Polskie Radio Rytm” na „Polskie Radio Chopin”. Zmiana dotyczy również charakteru programu z wyspecjalizowanego muzyczno-informacyjnego na wyspecjalizowany muzyczno-kulturalny, poświęcony polskiej muzyce poważnej, z przewagą muzyki Fryderyka Chopina.

KRRiT podjęła również uchwały dotyczące przeznaczenia częstotliwości  będących w dyspozycji KRRiT:
1.       Bolesławiec – 88,5 MHz, program wyspecjalizowany społeczno-religijny, rozszerzenie koncesji;
2.       Kraśnik – 105,9 MHz, program o charakterze uniwersalnym z udziałem tematyki lokalnej, udzielenie bądź rozszerzenie koncesji;
3.       Opoczno – 97,8 MHz, program o charakterze uniwersalnym z udziałem tematyki lokalnej, rozszerzenie koncesji;
4.       Sieradz – 93,1 MHz, program o charakterze uniwersalnym z udziałem tematyki lokalnej, udzielenie bądź rozszerzenie koncesji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *