Następca Twojego klasycznego telefonu – myPhone Maestro

Na rynku debiutuje myPhone Maestro – ciekawy klasyk z metalową ramką, przestronnym ekranem 2,8 cala oraz baterią 1000 mAh zapewniającą aż do 12 godzin ciągłych rozmów. To wyjątkowy przypadek, w którym producentowi udało się połączyć elegancję, solidność i atrakcyjną cenę w jednym urządzeniu. Model został wyceniony na 129 zł.

 

 

Zapewne ku zdumieniu niektórych, klasyczne telefony wciąż mają się dobrze. Nadal cieszą się popularnością, w szczególności wśród osób starszych, a także tych o specyficznych wymaganiach (dotyczących na przykład pancernej obudowy). I chociaż może się wydawać, że stanowią coraz węższą grupę urządzeń to bardzo dobrze sprawdzają się w roli telefonów zastępczych oraz biznesowych, gdzie kluczowe są m.in. długi czas działania na jednym cyklu ładowania oraz prostota obsługi.

Klasyka i elegancja
Telefonem, który oferuje to i jeszcze więcej jest z pewnością nowy myPhone Maestro. Model nie przypomina tradycyjnej komórki, ponieważ jego obudowa jest elegancka i nowoczesna – utrzymana w smukłej stylistyce (jedynie 9 mm grubości), z metalową ramką. Dzięki temu Maestro jest atrakcyjny wizualnie i solidny, a dostępność modelu w trzech atrakcyjnych kolorach: srebrnym, złotym oraz czarnym, potęguje dobre wrażenie.
Na wyróżnienie zasługuje również duży wyświetlacz oferujący dobre odzwierciedlenie barw i czytelność, zapewniając tym samym maksymalną wygodę użytkowania. Jednocześnie telefon jest kompaktowy i poręczny. Z tego względu spełni on oczekiwania zarówno starszych osób potrzebujących prostego telefonu z dużymi klawiszami, jak i tych którzy szukają komórki długo trzymającej na baterii.

Wszystko co potrzebne
myPhone Maestro dla wygody został wyposażony w akumulator o dużej pojemności 1000 mAh, zapewniający długi czas użytkowania na jednym cyklu ładowania tj. do 160 godzin w stanie czuwania albo do 12 godzin ciągłych rozmów. Z kolei dla upamiętnienia najważniejszych chwil model posiada aparat fotograficzny 2 Mpx z lampą błyskową LED. Poza tym telefon oferuje inne funkcje, które stanowią znaczne ułatwienie zarówno dla osób starszych, jak i młodszych. Mowa np. o Bluetooth umożliwiającemu podłączenie zestawu głośnomówiącego lub słuchawkowego w aucie, albo sparowanie telefonu z innymi urządzeniami i przesyłanie plików. Ponadto do dyspozycji jest latarka, niezależny slot na kartę microSD (do 16 GB) dla zwiększenia pamięci telefonu oraz DualSIM, dzięki któremu można korzystać z dwóch numerów na jednym urządzeniu jednocześnie.
myPhone Maestro dostępny jest w trzech wersjach kolorystycznych: srebrnej, złotej oraz czarnej, w cenie 129 zł.

Więcej na temat modelu na https://www.myphone.pl/product/myphone-maestro/

 

3 komentarze do “Następca Twojego klasycznego telefonu – myPhone Maestro

 • 15 października 2018 o 11:17
  Permalink

  Bardzo ładny dizajn i mocna bateria, na pewno znajdą się chętni na takiego klasyka

  Odpowiedz
 • 16 października 2018 o 13:58
  Permalink

  Fajnie że dali mocną baterię, wytrzyma tydzień na jednym ładowaniu

  Odpowiedz
 • 17 października 2018 o 13:44
  Permalink

  Coraz więcej osób wraca do klasycznych modeli, proste rozwiązania są najlepsze

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *