MediaPolsatZapowiedzi TV

„Nasz nowy dom”: Pierwszy odcinek świąteczny 6 grudnia

Katarzyna Dowbor sprawdziła, co słychać u bohaterów sezonu i wręczyła im prezenty. Dzięki Telewizji Polsat i programowi „Nasz nowy dom” już ponad 200 rodzin mieszka w ciepłych, bezpiecznych warunkach. Dzieci zyskały miejsce do nauki, rozwoju i wypoczynku, a dorosłym spadły z głowy troski. Jak co roku w okresie przedświątecznym prowadząca, wraz z architektami i kierownikami ekip budowlanych, spotkała się z osobami, których los został odmieniony.

 

Tym razem wyjątkowo to nie zespół programu „Nasz nowy dom” udał się w podróż, ale nasi uczestnicy odwiedzili bajkowe, świąteczne wnętrze, przygotowane specjalnie na ich przyjęcie. Jak im się mieszka w nowych domach? Nie mogło oczywiście zabraknąć serdecznych rozmów o świętach Bożego Narodzenia i planach na przyszłość. Pojawił się również Mikołaj z workiem pełnym prezentów, a w tej roli jak zawsze Artur Witkowski.

Nagrania zostały podzielone na dwie części. Emisja pierwszego ze świątecznych odcinków została zaplanowana na niedzielę 6 grudnia. Do studia zaproszono rodziny z miejscowości Jaworzno, Rożnów, Stary Karolinów i Wieliszew. O czym rozmawiali z Katarzyną Dowbor i jakie prezenty przygotował dla nich nasz święty Mikołaj?

Pani Danuta z córką Aldoną oraz wnukiem Dominikiem z Jaworzna opowiedzieli, jak teraz wygląda ich życie. Dowiedzieliśmy się, co słychać u Mikołaja. Chłopczyk otworzył się na ludzi, chodzi do przedszkola i zaczyna coraz więcej mówić. Kobiety są bardzo zadowolone z osiągnięć dziecka. To pokazuje, że ciepły i bezpieczny dom ma ogromny wpływ na dzieci, ich samopoczucie i komunikację z innymi.

Rodzina ze Starego Karolinowa opowiedziała o tym, jak im się żyje w nowym domu, pani Ewa zdradziła czy udało jej się zdać prawo jazdy, a dzieciaki o tym, jak radzą sobie w szkole. Co słychać u pozostałych rodzin?

Świąteczny odcinek programu „Nasz nowy dom” – część 1 w niedzielę 6 grudnia o godz. 17:55 w Telewizji Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *