Technologia - Promocje

Nawet o 28% szybciej niż konkurencja – nowy pakiet Radeon Pro Software Enterprise

Dziś firma AMD po raz kolejny powiększa możliwości projektantów i profesjonalistów CAD udostępniając nową wersję pakietu AMD Radeon Pro Software for Enterprise 19.Q2

 

 Zapewnia ona certyfikaty dla 750 kluczowych aplikacji w trybie Day-0 oraz niezwykłą wydajność, która dodatkowo podnosi produktywność w czasie pracy na mocno rozbudowanych projektach. Pakiet ten został tak zoptymalizowany, aby odpowiedzieć na istotne dla branży oczekiwania, które wynikają z coraz większej złożoności projektów przemysłowych oraz coraz istotniejszej wielozadaniowości.

Radeon Pro Software for Enterprise 19.Q2 to:

  • Wielozadaniowość bez kompromisów dla pracy twórczej i wydajności – profesjonaliści rzadko pracują nad jednym zadaniem w danym momencie, a wersja 19.Q2 oferuje użytkownikom kart Radeon Pro niewiarygodną wydajność przy pracy w wielu wymagających środowiskach na raz. Gdy konkurencyjne rozwiązania zwalniają o 39% w przypadku testu SPECviewperf 13 uruchomionego z działającym w tle testem Prime95, wydajność karty Radeon Pro WX 4100 pozostaje stała (różnica w wydajności zamyka się w 1%).
  • Wyższa niż u konkurencji wydajność w złożonych, rzeczywistych projektach – karta graficzna Radeon Pro WX 7100 ze sterownikiem Radeon Pro Software for Enterprise 19.Q2 jest o ok. 28% szybsza niż konkurencyjne rozwiązanie w pakiecie SOLIDWORKS 2019, oraz o ok. 51% szybsza w pakiecie NX 10.0.
  • Uniwersalne wsparcie dla kluczowych aplikacji do projektowania i profesjonalnej pracy – pakiet AMD Radeon Pro Software for Enterprise uzyskał ponad 750 certyfikatów od niezależnych dostawców oprogramowania (ISV) od czasu uruchomienia programu certyfikacji Day-0 i jest gotowy do obsługi systemu Windows 10 z aktualizacją z maja 2019.
  • Moc stacji roboczej podczas pracy zdalnej – pakiet AMD Radeon Pro Software for Enterprise oferuje dostęp do w pełni akcelerowanego graficznie środowiska, jakie zapewnia stacja robocza w dowolnym miejscu praktycznie bez straty na wydajności – udowodnił to benchmark SPECviewperf 13 „3dsmax-06” uruchomiony zdalnie na stacji wyposażone w kartę graficzną AMD Radeon Pro WX 4100.
  • Maksymalnie aktualne wsparcie dla deweloperów gier i freelancerów – z pomocą funkcji „Driver Options” profesjonaliści, którzy wykorzystują swoje stacje robocze do tworzenia gier lub grania po godzinach, mogą z łatwością zainstalować standardowy sterownik Radeon Software Adrenalin 2019 Edition na profesjonalnej karcie graficznej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *