„Niedziela z…” Jolantą Fraszyńską w TVP Kultura

Anna Dereszowska, Małgorzata Foremniak, Michał Żebrowski, Agnieszka Roszkowska, Agnieszka Wosińska, Krzysztof Dracz i Łukasz Maciejewski już 29 października będą gościć w studio „Niedzieli z…”.

 

Gościem Agnieszki Szydłowskiej w najbliższej „Niedzieli z…” jest aktorka Jolanta Fraszyńska. Razem z zaproszonymi gośćmi będzie rozmawiała o dzieciństwie, studiach na PWST, zawodzie aktora, granych rolach oraz wspólnych doświadczeniach filmowo – teatralnych.

Po rozmowie, o godz. 18:10, zapraszamy na znakomitą komedię obyczajową zrealizowaną w koprodukcji polsko-niemieckiej – „Sto minut wakacji”. Znana aktorka (Jolanta Fraszyńska), mama Tosi (Kamila Natkaniec) i wzięty reporter telewizyjny (Andrzej Zieliński), tata Piotrka (Piotr Budzowski) nie poświęcają swym dzieciom zbyt wiele czasu. Pomimo wielu przeszkód i często zabawnych perypetii, obie rodziny lądują na urokliwej wyspie, położonej na jednym z mazurskich jezior.

godz. 19:55 polecamy recital bohaterki „Niedzieli z…” na który składa się 8 piosenek, wykonywanych dawniej przez Wandę Warską i przez nią napisanych. Zapraszamy!

„Niedziela z.. Jolantą Fraszyńską”. Niedziela, 29 października, godz. 17:15. TVP Kultura

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *