Niemiecki wyścig W Series na żywo w Eleven Sports

W najbliższą sobotę ELEVEN SPORTS pokaże kolejny wyścig W Series z udziałem Gosi Rdest. Tym razem Polka i inne czołowe zawodniczki świata będą rywalizowały na torze ulicznym w Norymberdze.

 

 

 

W SERIES
•    Norisring – kwalifikacje, sobota, 6 lipca, 11:00, Eleven Sports 1
•    Norisring – wyścig, sobota, 6 lipca, 16:10, Eleven Sports 1

W Series to wyjątkowy cykl wyścigów samochodowych, w którym biorą udział wyłącznie kobiety. Wśród najlepszych zawodniczek świata znajduje się Gosia Rdest. W pierwszy weekend lipca Polka będzie rywalizowała z Jamie Chadwick, Beitske Visser i resztą stawki podczas wyścigu w Norymberdze. Zapowiadają się wielkie emocje, bo uliczny tor Norisring zawiera kilka długich prostych umożliwiających rozwijanie zawrotnych prędkości. Widzowie ELEVEN SPORTS będą mogli emocjonować się zarówno kwalifikacjami jak i wyścigiem.

Będzie to czwarta z sześciu odsłon składających się na cykl W Series w 2019 roku. Wszystkie zawodniczki jeżdżą bolidami Tatuus T-318 z silnikiem Alfa Romeo 1,8 litra, co sprawia, że o kolejności decydują głównie ich umiejętności oraz praca mechaników. Liderką klasyfikacji generalnej jest obecnie Jamie Chadwick, która zgromadziła 68 punktów. W stawce składającej się z 20 zawodniczek Gosia Rdest zajmuje 11. miejsce. Mistrzyni W Series otrzyma na koniec sezonu nagrodę pieniężną w wysokości pół miliona dolarów.

Polecamy w czwartek, 4 lipca:

21:00, Eleven Sports 1, #ElevenF1 – magazyn

Polecamy w sobotę, 6 lipca:

11:00, Eleven Sports 1, W Series: Norisring – kwalifikacje

16:10, Eleven Sports 1, W Series: Norisring – wyścig

Polecamy w poniedziałek, 8 lipca:

20:00, Eleven Sports 1, Magazyn PGE Ekstraligi

21:00, Eleven Sports 1, #ElevenF1 – magazyn

ELEVEN SPORTS zastrzega sobie możliwość wprowadzania zmian w ramówkach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *