„Nieobecni” kolejnym sukcesem Playera!

„Nieobecni” to nowa produkcja Player Original, która pod koniec roku trafiła do oferty serwisu. Historia Mili, popularnej tancerki, szukającej zaginionych bliskich z miejsca podbiła serca nie tylko krytyków, środowiska artystycznego, ale przede wszystkim użytkowników platformy. We wtorek 19 stycznia w Playerze zadebiutuje 5 odcinek tej poruszającej opowieści, która od swojego startu plasuje się w czołówce najchętniej oglądanych pozycji!

 

„Nieobecni” to nowy tytuł oryginalny w rosnącej w ekspresowym tempie bibliotece Playera i kolejny strzał w 10! Od swojej premiery 29 grudnia serial należy do najchętniej wybieranych tytułów przez użytkowników platformy. Na przestrzeni nieco powyżej dwóch tygodni „Nieobecnych” obejrzano w ponad 130 tysiącach gospodarstw domowych posiadających dostęp do oferty płatnej serwisu. Już teraz produkcja konkuruje z serią o „Chyłce” o tytuł najpopularniejszej produkcji Player Original.

Tworząc „Nieobecnych”, mieliśmy nadzieję, że trafi on w gusta widzów Playera, szczególnie przez wzgląd na unikatowości i nieoczywistość fabuły. Wątek kryminalny jest tutaj jedynie dodatkiem do poruszającej historii o tym, co w życiu każdego jest najważniejsze. To opowieść o relacjach z bliskimi, poszukiwaniu swojej drogi oraz przełamywaniu barier w kontaktach z innymi, czasem zupełnie od nas różnymi osobami. „Nieobecni” idealnie wpisują się w bibliotekę tytułów Playera, których wizytówką jest wysoka jakość i odwaga. Podjęliśmy ryzyko, stawiając na mniej komercyjne nazwiska i to był dobry wybór! Widzowie ich pokochali! Justyna Wasilewska i Piotr Głowacki stworzyli postaci jedyne w swoim rodzaju. „Nieobecni” spotkali się z ciepłym przyjęciem nie tylko ze strony krytyków, ale co najważniejsze użytkowników Playera, co daje szczególny powód do radości” mówi Katarzyna Czarnecka, producentka „Nieobecnych”.

„Nieobecni” to najnowsza, inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, propozycja Player Original* będąca wciągającym połączeniem serialu obyczajowego z wątkiem śledczym. W 10-odcinkowej, pełnej zwrotów akcji i trzymającej w napięciu, historii widzowie towarzyszą Mili, dla której najszczęśliwszy czas w roku – Boże Narodzenie – okazuje się wyjątkowo trudny. W tajemniczych okolicznościach dochodzi do zaginięcia całej jej rodziny! W tym dramatycznym momencie wspiera ją Filip Zachara, ekscentryczny podkomisarz z Centrum Poszukiwań Osób Zaginionych, który podejmuje się rozwiązania zagadki zniknięcia rodziny Gajdów.

Premierowy odcinek „Nieobecnych” w każdy wtorek tylko w Playerze!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *