„Niesiołowski” – fascynująca rozmowa z bezkompromisowym politykiem

„Niesiołowski” to wywiad-rzeka przeprowadzony przez dziennikarza Se.pl Piotra Lekszyckiego z jednym z najbardziej kontrowersyjnych polityków 30 lat polskiej demokracji. Stefan Niesiołowski zasłynął jako wyrazisty i nieustępliwy opozycjonista, poseł na sejm oraz senator.

 

 

 

 

Książka „Niesiołowski” ukaże się 18 września nakładem Wydawnictwa HARDE.

„Niesiołowski” iskrzy od ciętego humoru, stanowczych sądów, barwnych porównań i zakulisowych intryg. W rozmowie Piotra Lekszyckiego przewija się cała historia społeczno-polityczna Polski, która wyłoniła się z czerwcowych wyborów w 1989 roku: od pierwszego demokratycznego rządu Tadeusza Mazowieckiego aż do czasów obecnej władzy. Stefan Niesiołowski odnosi się do polskiej polityki od Okrągłego Stołu do rządów PIS-u, ocenia zmieniające się gabinety i koalicje, partyjne przetasowania i zakulisowe rozgrywki. Opowiada o politykach i politycznych celebrytach, o ludziach, z którymi niegdyś mu było lub nigdy nie było po drodze.

Wywiad jest barwny i pełen kontrowersji, podobnie jak sam rozmówca, który niezależnie od zajmowanego na scenie politycznej miejsca, nigdy nie trzymał języka za zębami. Odważnie i zdecydowanie prezentował swoje poglądy a adwersarzy i przeciwników politycznych doprowadzał do białej gorączki. Cięte riposty i złośliwe epitety, będące oprawą ogromnej wiedzy i doświadczenia politycznego, stanowią rozpoznawalny i jedyny w swoim rodzaju styl wypowiedzi Stefana Niesiołowskiego.

Wywiad-rzeka „Niesiołowski” zaciekawia, bawi a czasem wzrusza. Niektórych Czytelników zaintryguje, innych obrazi a nawet rozwścieczy. Nikogo nie pozostawi obojętnym.

Książki wydawnictwa HARDE dostępne są w http://sklep.grupazpr.pl/, we wszystkich księgarniach m.in.: Empik, Świat Książki, Mole Mole, Książnica, jak również w wersji e-book w serwisie Publio.pl.

Wydawnictwo HARDE powstało w czerwcu 2018 roku w ramach Grupy Super Express. Projekt dynamicznie się rozwija i ma już na koncie ponad 20 publikacji, w tym miedzy innymi następujące: „Masa. Od pakera do gangstera”, „Bandyci i Celebryci”, „Byłam dziewczyną mafii”, „Terlecki. Tragiczna historia jednego z najlepszych piłkarzy w Polsce”, „Polscy Terroryści i Zamachowcy. Od powstania styczniowego do III RP”. „Gra o miłość”, „Polaków seks powszedni”, „Świadek koronny”, „Sport zza krat”, „Harem”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *