NOIZZ.pl rusza z autorskimi podcastami: „Gastro od kuchni” oraz „Ekostacja”

NOZZ.pl rozpoczyna realizację dwóch autorskich podcastów o jedzeniu oraz ekologii, które poprowadzą dziennikarze serwisu. Pierwsze odcinki obydwu serii są dostępne na NOZZ.pl oraz na platformach streamingowych Onet Audio i Spotify.

 

Dwie autorskie serie podcastów to rozszerzenie oferty NOIZZ.pl i szansa dla użytkowników na spotkanie się z naszą marką w nowej formie. To również działanie mocno osadzone w autorskiej strategii Actvertising, polegającej na tworzeniu angażujących treści, których celem jest zmienianie na lepsze otaczającej nas rzeczywistości. Bez wątpienia jest to okazja do posłuchania ciekawych gości, którzy poruszają ważne tematy poświęcone ekologii, odpowiedzialnego podejścia do ochrony środowiska oraz wyzwań związanych ze zdrowym odżywianiem mówi Filip Połoska, międzynarodowy redaktor naczelny NOIZZ. 

Serię podcastów „Gastro od kuchni” prowadzi Oliwia Bosomtwe. Dziennikarka NOIZZ.pl, rozmawia z gośćmi m.in. o współczesnych wyzwaniach związanych z weganizmem czy less waste. Gościem pierwszego odcinka „Gastro od kuchni” jest Agnieszka Kręglicka. Restauratorka opowiada m.in. o tym, jak wyglądała gastronomia w latach 90., co się zmieniło w kulinarnych oczekiwaniach klientów na przestrzeni trzydziestu lat i w jakim kierunku zmierzamy. Podcast „Gastro od kuchni” powstaje we współpracy z RestaurantClub.pl.

Podcast „Ekostacja” prowadzi dziennikarz Noizz.pl, Paweł Korzeniowski, który zaprasza swoich gości do dyskusji o różnych aspektach ekologii. Podcast jest realizowany podczas ładowania się redakcyjnego samochodu elektrycznego. W pierwszym odcinku występuje Jan Mencwel, prezes stowarzyszenia Miasto Jest Nasze, inicjator akcji porównywania miejskich ryneczków przed i po rewitalizacji. Gościem drugiego odcinka „Ekostacji” jest Paweł Szypulski, dyrektor programowy Greenpeace Polska, który porusza temat energii odnawialnej.

Pierwsze odcinki podcastów są dostępne na platformach Onet Audio oraz Spotify, jak również w formie wideo-castów na NOIZZ.pl.

„Gastro od kuchni”

Podcast „Gastro od kuchni” –

https://audio.onet.pl/show/gastroodkuchni

https://open.spotify.com/show/5PesDapJC6e3KSkV32O9CT

Więcej informacji nt. pierwszego odcinka „Gastro od kuchni” oraz wideo-cast – https://noizz.pl/jedzenie/gastro-od-kuchni-agnieszka-kreglicka-w-latach-90-sami-robilismy-tofu/f3gf0h8

„Ekostacja”

Podcast „Ekostacja” –

https://audio.onet.pl/show/ekostacja

https://open.spotify.com/show/5diQeLx7pq2K57mH5tcH5w

Więcej informacji nt. pierwszych odcinków „Ekostacji” oraz wideo-casty – https://noizz.pl/ekologia/podcast-ekostacja-beton-zalewa-centra-naszych-miast/pr2r7ls oraz https://noizz.pl/ekologia/podcast-ekostacjaw-polsce-nie-mamy-juz-czasu-na-elektrownie-atomowa/n5gehyg

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *