Nowa – jubileuszowa – oprawa „Co za tydzień”! (wideo)

Już w najbliższą niedzielę 4 lipca TVN pokaże 1000. odcinek „Co za tydzień”! Z tej okazji Olivier Janiak i jego ekipa przygotowali dla widzów niespodziankę. Na fanów czeka odświeżona, jubileuszowa odsłona, której częścią jest energetyczna czołówka z piosenką stworzoną przez Rosalie.

 

Rok 2021 to wyjątkowy czas dla najpopularniejszego programu kulturalnego w kraju. W nowe 12-miesięczne rozdanie Olivier Janiak i jego ekipa weszli, świętując 20-lecie istnienia „Co za tydzień”. Przed nimi kolejny jubileusz – emisja 1000. odcinka! Z tej okazji twórcy programu przygotowali dla wszystkich widzów niespodziankę – nową oprawę graficzną oraz czołówkę z utworem autorstwa kompozytorki i DJki, Rosalie. Premiera odświeżonej odsłony „Co za tydzień” już w najbliższą niedzielę 4 lipca!

„Mówiąc od serca, „Co za tydzień”, to dla mnie nie tylko praca, lekcja zawodu, dziennikarstwa, obycia telewizyjnego, ale przygoda życia. Na planie spotkałem wielu przyjaciół, ludzi z którymi wspólnie mnóstwo przeżyliśmy i zrobiliśmy wiele dobrego. Nawet swoja żonę, Karolinę Malinowską, poznałem na planie, przeprowadzając z nią wywiad jako gwiazdą pokazu Arkadiusa w 2002 roku. Ten program to także wielu ludzi, bez których nigdy żaden odcinek by nie powstał: operatorzy, dźwiękowcy, reporterzy, kierownik produkcji Kasia Kępska, makeupiści oraz wszyscy w naszych oddziałach w Gdańsku, Katowicach czy Krakowie. Bardzo im wszystkim dziękuję i gratuluję. Te 20 lat i 1000 odcinków to nasz wspólny sukces”mówi Olivier Janiak, prowadzący „Co za tydzień” od pierwszego odcinka.

20 lat na antenie i 1000 odcinków. To moment, w którym warto się zatrzymać i zrobić małe podsumowanie. Zwłaszcza, kiedy jest się czym pochwalić! Przez ten czas prowadzący – związany z „Co za tydzień” od samego początku – Olivier Janiak i reporterzy programu zrealizowali ponad 30 tys. wywiadów, odwiedzili ponad 10 tys. wydarzeń kulturalno-rozrywkowych, przejechali Polskę wzdłuż i wszerz i dotarli na krańce świata. Zawsze w towarzystwie nieprzypadkowych osobowości!

W najnowszym – jubileuszowym – odcinku na widzów czeka nie tylko nowa oprawa audiowizualna, ale też przypomnienie najciekawszych fragmentów z historii programu.

Jubileuszowy 1000. odcinek „Co za tydzień” już w niedzielę 4 lipca w TVN i na Playerze!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *