Nowa odsłona magazynu medycznego TVS – „Kierunek Zdrowie: #będziedobrze”!

„Kierunek Zdrowie: #będziedobrze” to kompletny zbiór informacji, które pomogą odnaleźć się nowej rzeczywistości zdominowanej przez koronawirusa. Premiera w każdy piątek o 16:45 w TVS.

 

 

 

Nadchodzi nowa odsłona magazynu medycznego TVS – „Kierunek Zdrowie: #będziedobrze”. W odświeżonej formule skupimy się na poradach, jak odnaleźć się w świecie podczas i po pandemii. Ponadto do Marii Zawały dołączy druga prowadząca, doskonale znana widzom TVS z innych produkcji – Nina Nocoń.

Kierunek Zdrowie: #będziedobrze

Koronawirus bezwzględnie wywrócił do góry nogami życia nas wszystkich. W tej odsłonie magazynu medycznego TVS opowiemy, jak poradzić sobie w nowej rzeczywistości, czyli w świecie, w którym musimy przebywać w izolacji społecznej.

Maria Zawała: Będziemy państwa wspierać i dodawać otuchy

Koronawirus zmienił nasze życieopowiada Maria Zawała, dziennikarka prowadząca program „Kierunek Zdrowie: #będziedobrze”. – Niestety, wszystko wskazuje na to, że zostaniemy z nim jeszcze długo. Do czasu wynalezienia szczepionki lub skutecznych leków. Jak sobie poradzić w świecie, w którym musimy przebywać w izolacji społecznej? Jak dbać o siebie i bliskich w czasach pandemii? Gdzie i jak się leczyć? Na te m.in. pytania spróbujemy odpowiadać w nowym programie „Kierunek Zdrowie: #będziedobrze”.

Jak zawsze pomoże w tym rzetelna wiedza ekspertów z dziedziny medycyny i zdrowia publicznego, psychologów i fizjoterapeutówdodaje prowadząca. – Nie zabraknie opowieści pacjentów i lekarzy z pierwszej linii walki z pandemią. Będziemy państwa wspierać i dodawać otuchy. Także dobrą muzyką. Bo wszystkim nam potrzebna jest nadzieja i przekonanie, że #będziedobrze.

W pierwszym odcinku nowej odsłony programu porozmawiamy z prof. Sebastianem Giebelem o muzycznym hymnie czasów pandemii. W programie wystąpi również Barbara Panderecka-Piotrowska, 80-latka z Żor, która pokonała korona wirusa. Natomiast z Martą Paluchowską – psycholożką – porozmawiamy o sposobach na zachowanie zdrowia psychicznego w czasach izololacji społecznej. Ponadto przedstawimy zestaw przydatnych ćwiczeń na kręgosłup.

Premierowy odcinek programu „Kierunek Zdrowie: #będziedobrze” rozpocznie się w piątek 8 maja o 16:45 w TVS

foto. TVS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *