„Wiza na miłość” i „Ślub od pierwszego wejrzenia” od 29 maja w TVN7

Od 29 maja Siódemka przygotowała dla swoich widzów wyjątkowe maratony ze znanymi reality show. W piątkowe popołudnia stacja pokaże od pierwszego sezonu „Wizę na miłość” oraz „Ślub od pierwszego wejrzenia”.

 

 

 

„Wiza na miłość” to znany na całym świecie format, który pokochały miliony widzów. Przedstawia kulisy zawierania międzynarodowych małżeństw. W programie poznamy historie sześciu par.

Zakochani pokonają setki, a nawet tysiące kilometrów, by skorzystać z szansy zamieszkania u boku swojej drugiej połówki w stanach Zjednoczonych. Jednak czas pobytu jest ograniczony przez termin wizy. W 90 dni pary muszą wziąć ślub, inaczej znowu dzielić je będzie ogromny dystans.

Widzowie Siódemki będą również mogli poznać losy bohaterów „Ślubu od pierwszego wejrzenia” od pierwszego sezonu. To osoby, które do tej pory nie znalazły drugiej połówki, ale marzą o wielkiej miłości. Samotność, nieudane związki i burzliwe rozstania. Co zrobić, gdy intuicja zawodzi w wyborze tej jedynej osoby? Czy warto zaufać nauce i oddać swój los w ręce fachowców?

Uczestnicy programu zdecydowali się na ten krok. Idealnego partnera lub partnerki będą dla nich szukać eksperci. Ale jest jeden warunek – swoich wybranków będą mogli poznać dopiero na ślubnym kobiercu.

Od piątku 29 maja:

„Wiza na miłość” godz. 16:55

„Ślub od pierwszego wejrzenia” godz. 18:00, 2 odcinki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *