MediaTVN Discovery PolskaZapowiedzi TV

Nowa produkcja Player Original „Mamy to” – bez lukru i prawdziwie o rodzicielstwie

Pachnący bobas, dźwięki łagodnych kołysanek, spokojna i szczęśliwa atmosfera – istna sielanka… Nie. Dzieci szybko i bezwzględnie weryfikują wyobrażenia o rodzinie jak z obrazka. A każda potencjalna chwila ciszy może być początkiem prawdziwej domowej katastrofy. Jak odnaleźć się w nowej roli i nie zwariować? Serial komediowy „Mamy to” czyli codzienne życie… bez cenzury tylko w Playerze!

 

Prawdziwe rodzinne życie różni się od wystylizowanych fotek z mediów społecznościowych. Ale za to zawiera całą paletę najpiękniejszych uczuć i zaskakujących zwrotów akcji. Nowy serial komediowy „Mamy to” otwiera drzwi do świata współczesnych rodziców. Nie zobaczymy tu jednak wykreowanych, perfekcyjnych, zawsze wzorowo przygotowanych mam i ojców. Ale osoby, które doceniając smak rodzicielstwa, pragną zachować w tym umiar, pozwalają sobie na bycie nieidealnymi. Bohaterami są dwie pary. Odrobinę spanikowani i zagubieni Ada (Katarzyna Kołeczek) i Szymon (Szymon Myszłakowski), którzy powitali właśnie na świecie pierwsze dziecko. Drugim rodzicielskim teamem są ich sąsiedzi – zaprawieni w bojach Ewa (Laura Breszka) i Szymon (Szymon Roszak) – niedawno urodziła się im druga córka. Całą czwórkę połączy niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju doświadczenie jakim jest posiadanie potomstwa.

Jak mówi producentka Dorota Kośmicka- Gacke Jake Vision DGA Studio: „Bycie rodzicem to temat stary jak świat, ale z ogromną przyjemnością wszyscy szukają potwierdzenia własnych problemów z dziećmi bez względu na wiek i szerokość geograficzną. Mimo, iż scenarzystami są Panowie to jednocześnie są młodymi ojcami, co pozwala w sposób naturalny budować historie naszych bohaterów w oparciu o przeżycia twórców. Laura i Kasia są matkami, patrząc na ich życie podczas przygotowań do serialu często miałam wrażenie, że te historyjki komediowe pozwalają im odreagować trudną rolę jaką mają dzisiejsi rodzice. Z jednej strony muszą budować własne kariery, a z drugiej chcą być dobrymi partnerami, świetnymi mamami i ojcami. Wiemy, że tego po prostu nie da się pogodzić (śmieje się producentka)”.

„Bardzo się cieszę, że oferta Playera poszerza się o kolejny – tym razem lekki i komediowy serial. Produkcję wyróżnia błyskotliwy humor, tempo i nowoczesna forma. Z dziećmi na pokładzie, emocje najwyższych lotów są gwarantowane! „Mamy to” to serial realizowany specjalnie na zamówienie serwisu, a dostępny będzie ekskluzywnie w Playerze już na wiosnę 2021. O dobrą zabawę postara się doborowa obsada”, komentuje dyrektor programowy player.pl Bartłomiej Główczyński.

Serial przedstawia codzienne życie rodziców w krzywym zwierciadle. Ten słodko-gorzki bałagan to nieustająca karuzela emocji oraz niekończący się potencjał do kolejnych komediowych sytuacji.

Producentem wykonawczym serialu „Mamy to” jest Dorota Kośmicka-Gacke – Jake Vision DGA-Studio („Druga szansa”, „Motyw”, „Diagnoza”) i Jan Kępiński („Milionerzy”, „Agent – Gwiazdy”). Reżyser produkcji to Piotr Kumik. Za kamerą stanie Paweł Dyllus. Redaktorem prac literackich jest Mateusz Płocha, a za scenariusz odpowiadają Łukasz Sychowicz (scenarzysta prowadzący), Jakub „Muflon” Rużyłło oraz Paweł Nowak. Autorkami pomysłu są aktorki Katarzyna Kołeczek i Laura Breszka. Kierownikiem produkcji jest Robert Feluch. Autorka scenografii to Marcelina Początek, charakteryzacji Paulina Celińska, kostiumów Anna Męczyńska i Jacek Mozolewski. Za wybór obiektów odpowiada Kaja d’Erceville.

„Mamy to” to kolejna produkcja Player Original. Premiera w serwisie Player.pl zaplanowana jest na wiosnę 2021.

Player Original to produkcje własne Playera, realizowane specjalnie na zamówienie serwisu i dostępne ekskluzywnie w Playerze.

Player to lokalny lider na rynku płatnych serwisów VOD w Polsce. Biblioteka tytułów zawiera popularne programy i seriale, których nie można zobaczyć nigdzie indziej.

fot.: TVN / Marcin Makowski / Makufly

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *