Cyfrowy PolsatMediaPolecaneZapowiedzi TV

Nowa ramówka Superstacji

Od poniedziałku, 3 lutego programy Superstacji będą nadawane na żywo od godziny 13:00. W ramówce zadebiutuje magazyn reporterski „SuperTemat”. Oprócz tego na widzów czekają magazyn interwencyjny „SuperInterwecje”, program z udziałem gwiazd „SuperShow” i przegląd plotek ze świata showbiznesu „SuperGwiazdy”, a także serwis informacyjny „SuperNews”.

 

 

 

 

 

Superstacja od 3 lutego wydłuża czas programów nadawanych na żywo z trzech do pięciu godzin. Premierowe audycje będą emitowane od godziny 13:00. Nowościami w ofercie kanału są:

SuperTemat

Program, w którym od poniedziałku do piątku prezentowane są reportaże o krzywdzie ludzi, błędach urzędników, nadużyciach lokalnej władzy czy niezrozumiałych lub niesprawiedliwych werdyktach sądów. W studiu prowadząca program, Agnieszka Ludwisiak-Wypior, będzie rozmawiać z zaproszonymi gośćmi – bohaterami przedstawianych historii. „SuperTemat” od poniedziałku do piątku na żywo o godzinie 17:00. Powtórki programu o 21:00.

SuperInterwencje

Przegląd materiałów o charakterze interwencyjnym oraz konsumenckim, w którym zobaczymy reportaże przygotowywane przez zespół Superstacji a także materiały znane z programów interwencyjnych Polsat News. Prezentowane przypadki będą omawiane z gośćmi w studiu. Program prowadzą m.in. Sylwia Madejska i Weronika Korol. Premiery od poniedziałku do piątku o 15:00. Powtórki o 19:00.

SuperShow

Magazyn prowadzony przez Paulinę Koziejowską, w którym czekają nas rozmowy z najpopularniejszymi polskimi gwiazdami oraz komentatorami życia towarzyskiego. Premiery od poniedziałku do piątku o 14:00, powtórki programu o godzinie 22:00.

SuperNews i SuperGwiazdy

W ramówce Superstacji zobaczymy również serwis informacyjny „SuperNews” na żywo o godzinie 13:00 i 16:00, a także przegląd najciekawszych plotek ze świata showbiznesu w programie „SuperGwiazdy” o godzinie 13:30 i 16:30. Oprócz tego w każdej godzinie: prognoza pogody z uwzględnieniem informacji o czystości powietrza oraz „fastnews” czyli szybki przegląd najpopularniejszych filmików w Internecie.

W piątek na widzów Superstacji czeka „SuperLista Disco Polo” czyli przegląd najpopularniejszych przebojów muzyki tanecznej.

Nowa ramówka Superstacji wchodzi na antenę od 3 lutego.

W styczniu zespół Superstacji przeniósł się do siedziby Telewizji Polsat przy ulicy Ostrobramskiej 77. Stąd też, z nowoczesnego studia, nadawane są programy na żywo stacji. Studio zostało wyposażone w ściany wizyjne i posiada możliwości wykorzystania grafik 3D.

Jeden komentarz do “Nowa ramówka Superstacji

  • Ludzie nie chcą oglądać kanału informacyjnego bez informacji? Ojojoj pan pożal się Boże dyrektor programowy Jankowski znowu myślał że prawie całe społeczeństwo podziela jego punkt widzenia a jednak nie?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *