Internet & Gry - ReklamaMedia

Nowe gry na licencji „Lombard. Życie pod zastaw”

Telewizja Puls, trzecia największa telewizja komercyjna w Polsce, nadawca kanałów TV Puls i PULS 2, oraz Alexander – lider na rynku familijnych gier planszowych, kontynuują współpracę. W planach wydawniczych są m.in. dwie nowe gry na licencji hitowego serialu Telewizji Puls i Studia A, „Lombard. Życie pod zastaw”.

 

Latem 2019 Telewizja Puls i firma Alexander wydały pierwszą wspólną grę planszową, opartą na licencji serialu „Lombard. Życie pod zastaw”. Gra z miejsca okazała się wielkim sukcesem, szybko wydano również jej uproszczoną wersję przeznaczoną do dużych sieci dyskontowych.

Od premiery pierwszej gry obie wersje planszówki zostały sprzedane w kilkudziesięciu tysiącach egzemplarzy – Gra „Lombard. Życie pod zastaw” jest jedną z naszych najlepiej sprzedających się gier w Polscemówi Monika Mikulska, Kierownik Marketingu firmy Alexander.

– Gra „Lombard. Życie pod zastaw” okazała się strzałem w dziesiątkę – pokochali ją zarówno widzowie naszego serialu jak i fani dobrych, jakościowych planszówek. Idąc za ciosem, przedłużyliśmy współpracę z firmą Alexander, w której DNA – podobnie jak w DNA Telewizji Puls – zapisane jest dostarczanie pozytywnej rozrywki na najwyższym poziomie. Jeszcze w tym roku pojawią się dwie gry na licencji „Lombardu”. mówi Justyna Ganczarek, Dyrektor Marketingu i Sprzedaży w Telewizji Puls.

Pierwsza gra pojawi się już w lipcu, będzie to „Lombard. Życie pod zastaw. Ale pary!”. – To szybka, prosta towarzyska gra karciana, w której wygrywa ten, kto wykaże się największą spostrzegawczością. Jest to idealna gra na wakacje – znakomicie nadaje się w podróży, do samochodu, czy na piknik – podsumowuje Monika Mikulska. Niedługo potem pojawi się kolejna gra. Obecnie trwają prace nad jej mechaniką. – Wspólnie pracujemy nad wydaniem trzeciej gry na licencji „Lombardu”. Na razie nie chcemy niczego zdradzać, ale to będzie kolejny hit! – kończy Monika Mikulska.

„Lombard. Życie pod zastaw” to hitowa produkcja Telewizji Puls i Studia A ze Zbigniewem Buczkowskim w głównej roli. Serial cieszy się ogromną popularnością – otrzymał od widzów trzy Telekamery „Tele Tygodnia”, Złotą Telekamerę, będącą ich zwieńczeniem oraz Telekamerę 25-lecia.

W serialu regularnie pojawiają się znani goście – do tej pory lombard odwiedzili m.in.: Zenek Martyniuk, Katarzyna Pakosińska, Paweł Nastula, Radek Liszewski z zespołu „Weekend”, Aleksander Doba, Bartek Marszałek czy Michał Wiśniewski.

„Lombard…” można oglądać w TV Puls codziennie od poniedziałku do piątku od 18.00 oraz w ramach sobotnich maratonów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *