Zapowiedzi TV

Nowe programy popołudniowe na antenie Polsat News

Już od poniedziałku, 4 września, na antenie Polsat News zobaczymy nowe programy popołudniowe. Wśród prowadzących m.in. Agnieszka Mosór, Magdalena Woroń, Marek Piotr Wójcicki, Klaudiusz Slezak i Piotr Witwicki.

 
„Więcej Wydarzeń” – nowość o 16.10
Wraz z początkiem września na antenie Polsat News zobaczymy dwa nowe popołudniowe programy informacyjne. O godzinie 16:10, zaraz po „Wydarzeniach 15:50”, program „Więcej Wydarzeń” będący kontynuacją flagowego serwisu informacyjnego Telewizji Polsat, w którym widzowie zobaczą jeszcze więcej materiałów z kraju i ze świata w dynamicznej formule. Popołudniowe wydanie „Wydarzeń” oraz „Więcej Wydarzeń” prowadzą Agnieszka Mosór oraz Magdalena Kaliniak.
„Tematy Dnia” – nowość o 16:30
Kolejną nową propozycją wśród popołudniowych programów Polsatu News są „Tematy dnia”. To autorskie, godzinne podsumowanie, skupione na trzech głównych tematach dnia. Program poprowadzą Klaudiusz Slezak, Marek Piotr Wójcicki i Przemysław Białkowski.
„Światowidz” o 17:30, a „Graffitti” popołudniowe o 18:00.
O nowych porach widzowie zobaczą audycje „Światowidz” i popołudniowe wydanie „Graffiti”. Pierwszy, będący przeglądem najciekawszych, intrygujących, a czasem zabawnych wydarzeń na świecie w wykonaniu Magdaleny Woroń oraz Agaty Gierszewskiej, zobaczymy o godzinie 17:30.
”Graffitti”, prowadzone przez Piotra Witwickiego, w którym na najważniejsze pytania dnia odpowiadają politycy, publicyści wiodących tytułów prasowych i internetowych, będzie emitowane o godzinie 18:00.
„Newstelegraf” o 15.00
Bez zmian, o godzinie 15:00 na antenie zobaczymy „Newstelegraf”. Program będzie miał natomiast rozszerzone wydanie. W audycji prowadzonej Mikołaja Jankowskiego, Ernesta Bodziucha i Marka Piotra Wójcickiego zobaczymy jeszcze więcej relacji reporterów z kraju i ze świata, newsów internetowych przygotowanych przez portal Polsatnews.pl, a także informacji sportowych oraz najświeższą prognozę pogody.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *