Nowości i znane hity jesienią w Discovery Channel

Polskie i zagraniczne nowości. Kontynuacje znanych i lubianych programów. Inspirujący bohaterowie oraz fascynujące historie, które rozbudzają ciekawość. Pasja, przygoda i emocje zawsze były bliskie Discovery Channel. Tej jesieni nie będzie inaczej! „Zawodowcy”, „Porty”, nowe sezony „Złomowiska PL”, „Polskich truckersów” oraz kontynuacje zagranicznych hitów, takich jak „Gorączka złota” stanowią zaledwie namiastkę tego, co widzowie zobaczą jesienią na antenie Discovery Channel.
 

 
Discovery Channel dzięki swojej popularności i wieloletniemu doświadczeniu, jest jedną z najszerzej dystrybuowanych telewizji na świecie oraz liderem w kategorii factual entertainment, czyli rozrywki opartej na faktach. W dynamiczny i ciekawy sposób pokazuje różnorodność otaczającego nas świata. Discovery Channel to połączenie atrakcyjnych, wysokiej klasy produkcji różnych gatunków, a także dogłębne, zakulisowe spojrzenie na ludzi, miejsca i organizacje, które kształtują nasz świat.

NIETYPOWE TRANSPORTY

Jesienią na antenie Discovery Channel zobaczymy trzy nowe polskie produkcje. Jedną z nich jest program „Nietypowe transporty”. Zastanawialiście się kiedyś ile wojskowych, opancerzonych wozów bojowych jest w stanie pomieścić pociąg lub jak przetransportować maszynę ważącą pięćdziesiąt ton? Odpowiedzi na te pytania znają mistrzowie transportu najbardziej niestandardowych towarów. Program pokaże kulisy ich pracy. Widzowie zobaczą, z jakimi wyzwaniami muszą się zmierzyć podczas załadunku i transportu ogromnych maszyn czy wielotonowych elementów konstrukcyjnych. Jakie przeciwności stają na drodze ekip zajmujących się logistyką drogą morską, rzeczną i lotniczą?

PORTY

Ciężka praca, niesprzyjające okoliczności, presja czasu i ciągłe ryzyko – to również codzienność dla tysięcy pracowników polskich portów morskich. Tutaj nie ma miejsca na pomyłki i przestoje. Każdy dzień przynosi nowe wyzwania, a opóźnienie oznacza gigantyczne straty. Kolejna jesienna nowość na Discovery Channel to „Porty”. Program pokaże kulisy funkcjonowania największych portów morskich w Polsce.

ZAWODOWCY

To nie wszystko! Praca obarczona wielkim ryzykiem jest także motywem przewodnim kolejnego nowego programu Discovery Channel – „Zawodowcy”. Siła fizyczna, spryt, odwaga i odporność na stres – wszystko to powinno cechować osoby, którym nie wystarczy ciepła posada za biurkiem i comiesięczna pensja. Trzy ekipy, trzy różne zawody, jeden wspólny mianownik – ogromne ryzyko, wynikające z wykonywanej pracy. Nasze kamery będą towarzyszyć drwalom, poławiaczom pracującym na kutrach rybackich oraz pracownikom wysokościowym.

ZŁOMOWISKO PL

POLSCY TRUCKERSI

Jesienią fani Discovery Channel mogą spodziewać się również powrotu ich ulubionych bohaterów z hitowych polskich produkcji, takich jak „Złomowisko PL” czy „Polscy truckersi”.

GORĄCZKA ZŁOTA

Na antenie kanału nie zabraknie także bogatej oferty zagranicznej. Zobaczymy nowe odcinki „Gorączki złota”. Ten uwielbiany przez widzów program pokazuje ekscytujące kulisy poszukiwania cennego kruszcu i zaciętej walki o wielką fortunę. Parker Schnabel, nazywany „złotym dzieckiem”, wciąż konkuruje z legendą poszukiwaczy złota, Tony’m Beets’em. Będzie gorąco! Rywalizacja, smak zwycięstwa i gorycz porażki. Oni znają je doskonale i wiedzą, że złoto jest tylko dla twardzieli. Czy znów będą ryzykować? Kto tym razem okaże się największym wygranym? Przekonamy się już niebawem! A co słychać u „najdzikszej rodziny” w Ameryce? W nowym sezonie programu „Klan z Alaski” Brownowie, mieszkający w sercu alaskańskiej puszczy, odizolowani od świata, zmierzą się z kolejnymi wyzwaniami, jakie postawi przed nimi bezwzględna natura.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *