MediaTVN Discovery PolskaZapowiedzi TV

Jesień w serwisie player to premiery seriali TVN

Player niezmiennie pozostaje najbardziej angażującym polskim serwisem OTT, oferującym seriale, filmy, programy i najlepsze kanały telewizyjne w jednym miejscu. To zasługa bogatej i różnorodnej oferty programowej, dopasowanej do oczekiwań użytkowników.

 

 

 

Jesień w serwisie player to premiery seriali TVN – „Pułapki” i „Pod powierzchnią”, bez reklam, nawet 7 dni przed emisją w telewizji, a także tysiące filmów, produkcji serialowych i programów z anten uwielbianych przez widzów: TVN24, TVN Turbo, TVN Style, TTV, HGTV, Travel Channel, Food Network, MTV, Discovery Channel, National Geographic, Fox, Disney Channel, CANAL+ i HBO.

Tylko w serwisie player będzie można obejrzeć koncert Moniki Brodki w ramach „MTV Unplugged”, dostępne będą również nowe odcinki kolejnego sezonu „Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy”.            W serwisie player widzowie znajdą materiały, których nie zobaczą nigdzie indziej, m.in. niepublikowane fragmenty show Króla TVN „Kuba Wojewódzki – ciąg dalszy”, „Ameryka Express – Domówka”, w której uczestnicy show oglądają i komentują siebie na ekranie, a także „Mam Talent TV” – produkcję towarzyszącą popularnemu programowi TVN.
To nie koniec nowych propozycji – już wkrótce, specjalnie dla widzów serwisu player, pojawią się kolejne oryginalne produkcje.

W płatnej ofercie player+ nieustannie pojawiają się nowe propozycje programowe. Aktualnie to biblioteka ponad 3 000 wyjątkowych tytułów w kolekcjach VoD oraz ponad 250 hitów filmowych na życzenie, m.in. „Pitbull. Ostatni pies”, „Podatek od miłości”, „Kobieta sukcesu”, „Atak paniki”, „Plan B”. Player+ to także ponad 40 kanałów na żywo oraz tysiące godzin transmisji sportowych na żywo – w tym treści CANAL+ i HBO oraz Eurosportu i ELEVEN SPORTS – i to bez długoterminowych zobowiązań!

Do tego wybrane seriale TVN będzie można tej jesieni oglądać w serwisie player w jakości 4K!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *