Nowości na marzec w Antena HD! (wideo)

W rozszerzeniu przedstawiamy wiosenne nowości programoe na kanale Antena HD.

 

Kontrola graniczna

Zobacz jak brytyjskie zespoły bacznie śledzą egzekwowania prawa oraz jak tropią nielegalnych pracowników. W serii podkreślana jest praca funkcjonariuszy imigracyjnych w brytyjskich misjach za granicą.

Kontrola graniczna USA

Nigdy nie ma nudnej chwili dla osób chroniących amerykańską granicę, ponieważ nieustannie poszukują niebezpiecznego sprzętu, nielegalnych podróżników i kontrabandy. Broń, narkotyki, niezadeklarowane pieniądze i wiele więcej – to wszystko pojawia się cały czas w pracy oficerów zabezpieczających najdłuższą granicę na świecie.

Łowcy Skarbów

Wyrusz na przygodę z niezwykłą profesorką. To Indiana Jones w spódnicy! W każdym odcinku rozwiązuje skomplikowane zagadki wraz z jej asystentami.

Kabaretowy szał.

Kabaretowy Szał to solidna dawka humoru od najbardziej znanych polskich zespołów kabaretowych. W programie między innymi Kabaret Młodych Panów, Ani Mru Mru, Kabaret Moralnego Niepokoju.

Gdzie jesteś, Markus?

Wzruszający serial o zagubionym dziecku, poruszy serca każdego. Każda sekunda serialu trzyma w napięciu, co się wydarzy dalej, czy dziecko się znajdzie, czy ktoś pomoże w poszukiwaniach i na kogo tak naprawdę można liczyć? Na te wszystkie pytania odpowiedź znajdziesz się w serialu ,,Gdzie jesteś, Markus?” tylko na Antena HD.

Donieck. Na linii frontu.

Poznaj historię dwutygodniowej misji ukraińskiego batalionu na lotnisku w Doniecku w 2014 roku, gdy był on atakowany przez rosyjskie wojska i prorosyjskich bojowników. Wraz z walką żołnierze starają się zrozumieć liczne pytania dotyczące natury wojny, wroga i własnej tożsamości jako Ukraińców.

III Rzesza

Ostatnie nadzieje na przetrwanie III rzeszy. Wojska niemieckie nie poddawały się do ostatniej bitwy. Czy naziści mieli jeszcze nadzieję na przetrwanie III Rzeszy?

Kupiec Hitlera

W 2013 roku w Monachium odkryto gigantyczny zaciąg zaginionych arcydzieł. Stał za tym Cornelius Gurlitt zbadaj z nami, w jaki sposób jego ojciec rzekomo kupował prace dla samego Hitlera.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *