Nowy audiobook na antenie Radia Dla Ciebie

Wydawnictwo Jung-Off-Ska przedstawia premierowy audiobook z bestsellerowej serii Edyta Jungowska czyta klasykę literatury dziecięcej: „Doktor Dolittle i jego zwierzaki” Hugh Lofting w nowym przekładzie jednego z najwybitniejszych polskich współczesnych tłumaczy – Michała Kłobukowskiego. Radio dla Ciebie zaprasza do słuchania od 18 do 22 maja, codziennie po godzinie 16.00!

 

 

John Dolittle – najsłynniejszy na świecie lekarz zwierząt! Największy ich przyjaciel i jedyny człowiek, który włada wszystkimi językami zwierzęcego świata. Tylko on przepisze koniowi okulary, zaplombuje krokodylowi ząb, a szczura wyleczy z żółtaczki. Teraz dzięki swoim przyjaciołom pokona wszelkie trudności, żeby dotrzeć do Afryki i ratować chore małpy. Niestraszny mu groźny afrykański król czy krwiożerczy piraci. Nie przeszkodzi mu żaden sztorm czy brak pieniędzy! Gdy ktoś kocha zwierzęta, zawsze sobie poradzi! Doktor Dolittle obchodzi właśnie swoje 100. urodziny! W tym roku mija 100 lat od wydania pierwszej części przygód sławnego lekarza zwierząt.

Powieść Hugh Loftinga uczy małych odbiorców miłości do zwierząt oraz wrażliwości na ich krzywdę. To arcydzieło literatury dziecięcej wciąż bawi i wzrusza nie tylko najmłodszych, ale też i dorosłych. Autor pokazuje też ludzi widzianych oczami zwierząt. Mali słuchacze dowiadują się, że każde zwierzątko ma swój niepowtarzalny charakter i osobowość, jak również słabości i nadzwyczajne talenty.

Przeżyj niezapomniane przygody z Doktorem Dolittle i gromadką jego niezwykłych zwierząt!

Codziennie od 18 do 22 maja na antenie Radia dla Ciebie po godzinie 16. Czyta Edyta Jungowska.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *