Nowy serwis Sport.radiozet.pl

Sport to kolejna sekcja tematyczna po Wiadomościach, Biznesie i Zdrowiu portalu Radiozet.pl, która w tym roku zyskała nowy wygląd, rozszerzoną strukturę i bardziej intuicyjną nawigację.

 

 

W serwisie Sport.radiozet.pl użytkownicy znajdą też nowe przydatne funkcje, takie jak zajawka „Twój sport”. Dzięki niej można zdefiniować indywidualne preferencje i na bieżąco śledzić wyniki oraz informacje z ulubionych dyscyplin.

Niezmiennie czytelnicy mogą zapoznać się tu z najważniejszymi sportowymi faktami z kraju i świata, a także analizami, komentarzami dziennikarzy i ekspertów z takich dyscyplin sportowych jak: piłka nożna, sporty walki, skoki narciarskie, siatkówka, tenis, formuła 1 oraz lekkoatletyka.

Ponadto, w serwisie publikowane są informacje na temat zawodników, składy drużyn, tabele i terminarz wydarzeń sportowych. Użytkownicy mogą też śledzić wyniki i relacje na żywo z najważniejszych meczów i zawodów.

„W bieżącym roku portal Radiozet.pl może pochwalić się kolejnymi rekordowymi wynikami zarówno pod względem liczby realnych użytkowników jak i liczby odsłon. Po raz pierwszy w historii weszliśmy do rankingu TOP 20 domen w Polsce. Nie byłoby to możliwe bez zaangażowania całego zespołu redakcyjnego, ale również bez konsekwentnie realizowanego planu rozwoju naszych serwisów internetowych.” mówi Tomasz Sofuł, dyrektor Działu Online Grupy Eurozet.

Serwis Sport.radiozet.pl został zaprojektowany zgodnie z filozofią mobile first w technologii Responsive Web Design, umożliwiającej komfortowe użytkowanie zarówno na desktopie, tablecie, jak i smartfonie. Korzystając z serwisu, użytkownicy mogą jednocześnie słuchać Radia ZET online dzięki dobrze wyeksponowanemu playerowi, który stanowi integralną część serwisu.

Za  przygotowanie, projekt graficzny i wdrożenie nowej strony odpowiedzialny był zespół online Grupy Eurozet.

W lipcu br. serwis Sport.radiozet.pl liczył 601 675 realnych użytkowników i notował ponad 2,2 mln odsłon (dane Gemius/PBI za lipiec 2019).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *