Festiwal Weselnych Przebojów skradł serca widzów

Polska uwielbia wesela, a to z pewnością można nazwać największym i najbardziej przebojowym. Nasze wesele skradło ponad 2,1 miliona serc! Tyle właśnie osób śledziło piątkowy i sobotni koncert, co przełożyło się średnio na 19% wśród widzów 4+ oraz 16,1% w grupie komercyjnej, nie licząc oczywiście rozśpiewanej publiczności, tłumnie zgromadzonej w mrągowskim amfiteatrze. Wspólnym tańcom i śpiewom nie było końca.

 

 

Największe biesiadne hity i przyśpiewki, a do tego wielkie gwiazdy, takie jak Sławomir, Bayer Full, Piękni i Młodzi, After Party, MiG, Masters, Michał Wiśniewski, Top Girls, Defis, Papa D, i wielu, wielu innych. Po raz pierwszy na naszym festiwalu pojawiła się prawdziwa ikona śląskiej piosenki Teresa Werner. I oczywiście oni – Para Młoda, którą kochają wszyscy – Elżbieta Romanowska i Rafał Maserak.

Nowożeńcy już trzeci raz z rzędu „zorganizowali” wesele. Tym razem młodzi chcieli olśnić bogatego wujka z Ameryki, w którego wcielił się Krzysztof Ibisz. Oczywiście towarzyszył im najweselszy ze wszystkich wodzirejów, czyli Misiek Koterski.  Nie zawiodły ani gwiazdy ani mrągowska publiczność, która wyśpiewywała z artystami tekst każdego z utworów.

Z miejsca też pokochała nową piosenkę Sławomira „Weselny pyton”, która na Festiwalu Weselnych Przebojów miała swoją premierę! Już trzeci raz z rzędu Mrągowo wypełniło się muzyką, zabawą i radością. Nie zabrakło typowych weselnych przyśpiewek, oczepin, a nawet wężyka! Do zobaczenia za rok!

Na Festiwal Weselnych Przebojów 2019 zaprosiła Telewizja Polsat, Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego i Miasto Mrągowo.

Patroni medialni: Radio Vox i magazyn Na Żywo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *