Nowy sezon „Opowiem ci o zbrodni” w Crime+Investigation Polsat (wideo)

Trzeci sezon programu liczy 7 odcinków, które będą emitowane w telewizji kryminalnej Crime+Investigation Polsat w piątki od 6 listopada o godz. 22:00.

 

Mistrzowie polskiego kryminału powracają w trzeciej odsłonie wyjątkowego projektu medialnego „Opowiem ci o zbrodni”, na który składa się nowy sezon programu telewizji Crime+Investigation i powstała w trakcie jego produkcji książka z opowiadaniami opisującymi sprawy omawiane w programie, wydana przez Skarpę Warszawską, jak również serial audio z udziałem m.in. Edyty Olszówki, Piotra Głowackiego i Magdaleny Popławskiej wyprodukowany przez Storytel.

 

 

Już w listopadzie czołowi polscy pisarze kryminalni po raz trzeci powrócą na srebrne ekrany w nowym sezonie serii dokumentalnej „Opowiem ci o zbrodni”. Trzeci sezon programu liczy 7 odcinków, które będą emitowane w telewizji kryminalnej Crime+Investigation Polsat w piątki od 6 listopada o godz. 22:00. W najnowszym sezonie programu na plan powracają czołowi polscy twórcy kryminałów znani z pierwszych dwóch sezonów: Katarzyna Bonda, Igor Brejdygant, Wojciech Chmielarz, Max Czornyj, Małgorzata i Michał Kuźmińscy oraz Joanna Opiat-Bojarska. W nowej trzeciej odsłonie debiutuje Robert Małecki. Programowi towarzyszy także seria rozmów z pisarzami przeprowadzonymi przez legendarnego dziennikarza kryminalnego Michała Fajbusiewicza. Programowi towarzyszy także seria rozmów z pisarzami przeprowadzonymi przez legendarnego dziennikarza kryminalnego Michała Fajbusiewicza „Fajbusiewicz: rozmowy o zbrodni”.Za produkcję programu odpowiada Jolanta Gwardys Media a ze strony Crime+Investigation Polsat producentem kreatywnym i merytorycznym jest Agnieszka Kubiak.

Książka „Opowiem ci o zbrodni 3” – Prawdziwe zbrodnie. Prawdziwi mordercy. Prawdziwe kryminalne śledztwa.

Dziewięcioro czołowych autorów kryminałów w siedmiu unikatowych odsłonach. Przygotowane przez autorów opowiadania powstały na bazie spraw, które zaprezentowane zostaną w programie o tym samym tytule na antenie Crime+Investigation Polsat. W trzeciej odsłonie cyklu Max Czornyj, Katarzyna Bonda i Bogdan Lach, Robert Małecki, Joanna Opiat-Bojarska, Małgorzata i Michał Kuźmińscy, Wojciech Chmielarz oraz Igor Brejdygant po raz kolejny przeanalizują akta, odwiedzą miejsca zbrodni i spotkają się ze śledczymi oraz bliskimi ofiar. Wszystko po to, by odnaleźć odpowiedź na nurtujące ich pytanie: dlaczego doszło do zbrodni? Premiera książki zaplanowana jest na 12 listopada 2020. www.skarpawarszawska.pl

Posłuchaj tego, czego nie zobaczysz

„Opowiem ci o zbrodni-3” to także seria audiobooków wyprodukowanych przez Storytel. W roli lektorów mrocznych historii usłyszmy czołowych polskich aktorów: Miłogost Reczek, Marcin Perchuć, Mariusz Bonaszewski, Edyta Olszówka, Robert Gonera, Piotr Grabowski, Szymon Bobrowski i Magda Popławska. Premiera pierwszego odcinka w Storytel już 6 listopada 2020, a kolejne opowiadania będą publikowane w aplikacji co piątek. Więcej informacji o projekcie oraz 30 dni darmowego dostępu do aplikacji na www.zbrodnia.storytel.pl

OPOWIEM CI O ZBRODNI – SPRAWY W SEZONIE 3.

W tym sezonie Katarzyna Bonda wraz z profilerem Bogdanem Lachem wraca do głośnej sprawy z Dąbrowy Górniczej, morderstwa starszej kobiety. Igor Brejdygant bada sprawę zabójstwa prowadzącej agroturystykę Beaty i dwóch córek. Wojciech Chmielarz trafia na historię, w której sprawczynią zbrodni jest kobieta, która pragnąc nowego życia dla siebie, odbiera je komuś innemu. Max Czornyj przygląda się głośnej sprawie morderstwa pary emerytowanych lekarzy i ich opiekuna z lat 90. Małgorzata i Michał Kuźmińscy analizują sprawę śląskiego seryjnego mordercy, którego nie bez przyczyny nazywano „Władcą Much”. W tym sezonie Joanna Opiat-Bojarska po latach wraca do makabrycznej sprawy śmierci dwunastoletniego Michała z Poznania.cRobert Małecki debiutuje w „Opowiem ci o zbrodni” sprawą dziennikarki z Grudziądza, która nie wróciła do domu z urlopu. W jej porzuconym samochodzie znaleziono rzeczy kobiety, na zewnątrz ślady nawierzchni i odciski kocich łap.

W nowym sezonie „Opowiem ci o zbrodni” mistrzowie polskiego kryminału analizują siedem prawdziwych spraw o morderstwo, które poruszyły polską opinię publiczną. Każdy z pisarzy otrzymał dostęp do akt sądowych, dzięki którym mogli dogłębnie poznać szokujące zbrodnie. Podobnie jak w poprzedniej edycji programu, zdjęcia studyjne uzupełnione zostały rekonstrukcjami dramatycznych okoliczności, jakie doprowadziły do morderstw. Pisarze udało się także w miejsca kluczowe dla przebiegu zbrodni, rozmawiali z rodzinami ofiar i ekspertami zaangażowanymi w śledztwa.

Trzeci sezon programu „Opowiem ci o zbrodni” od 6 listopada o godz. 22:00 na kanale Crime+Investigation Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *