Nowy sezon „Roboty na weekend” w Nowa TV

Co Ania i Beata wyremontują w najnowszych odcinkach? Mnóstwo praktycznych porad i garść ciekawostek sprawią, że przeniesiesz się w świat najciekawszego programu remontowego w telewizji. Oglądaj w każdą niedzielę o godz. 12:45 w Nowa TV.

 

„Robota na weekend” to najlepsza okazja do niezwykłej metamorfozy Twojego wnętrza. W każdym odcinku Beata i Ania odwiedzają inną osobę i przystępują do zmian wybranego pomieszczenia. Dla nich nie ma problemów – podejmą najtrudniejsze zadania, aby efekt był czarujący i niepowtarzalny.

Odcinek 3

Poznamy Tomka, który na co dzień zajmuje się ratownictwem medycznym. Tym razem to on potrzebuje pomocy naszej ekipy. Jego salon wymaga reanimacji. Jest całkowicie pozbawiony charakteru, stylu i fasonu. Mdłe kolory i meble sprzed dwudziestu lat… Ania i Beata tym razem będą ratowniczkami dobrego stylu. Czy loftowy klimat mieszkania spodoba się Tomkowi?
Emisja 21 kwietnia w niedzielę o godz. 12:45 w NOWA TV.

Odcinek 4

Lena i Tymek to bohaterowie czwartego odcinka „Roboty na weekend”. Lena marzy o pokoju księżniczki, a Tymek o remizie strażackiej. Czy uda się pogodzić tak skrajne potrzeby? Jak sprawić, by nastolatka i przedszkolak dobrze czuli się w jednym pokoju? Ania i Beata znają odpowiedzi na te pytania! Z pokoju dziecinnego uczynią krainę pełną skrajności i doskonałej zabawy.
Emisja 28 kwietnia w niedzielę o godz. 12:45 w NOWA TV.

Premierowe odcinki programu „Robota na weekend” w każdą niedzielę o godz. 12:45 w NOWA TV. Powtórki w piątki o godz. 9:50 i w soboty o godz. 11:20.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *