Nowy turniej esportowy "Red Bull Nerchio vs 100"

Podczas tegorocznych targów komputerowych Good Game (20-22 kwietnia) Red Bull zorganizuje turniej esportowy, w którym każdy, bez względu na to, czy jest amatorem czy zawodnikiem profesjonalnym, będzie mógł zmierzyć się z jednym z najlepszych na świecie graczy w StarCrafcie 2, Arturem „Nerchio” Blochem. Limit uczestników, którzy mogą podjąć wyzwanie, to sto osób. W czasie gry przeciwnicy Artura będą mieli ułatwienie w postaci podglądu na jego ekran. Za każde zwycięstwo z Nerchiem czeka tysiąc złotych.
 

 

„Red Bull Nerchio vs 100” to 3-dniowy turniej w StarCraft 2, który odbędzie się w strefie Red Bulla podczas warszawskich targów Good Game w dniach 20-22 kwietnia (piątek-niedziela). Artur Bloch, jeden z najlepszych na świecie graczy w StarCraft 2, zmierzy się aż z setką rywali. Wśród nich może znaleźć się dosłownie każdy, kto chciałby spróbować swoich sił. Red Bull wraz z partnerami projektu przygotowali nagrody dla każdego uczestnika. Każdy, kto pokona Nerchia otrzyma tysiąc złotych, a na wyróżniających się graczy czekać będą atrakcyjne nagrody dodatkowe. Ułatwieniem dla uczestników będzie monitor z podglądem na ekran Artura i bez wątpienia jego narastające z każdym kolejnym starciem zmęczenie. Rywalizacja odbywać się będzie niemal od samego początku do końca targów.

– Takiego wydarzenia w StarCrafcie 2 jeszcze nie było, dlatego cieszę się, że razem z Red Bullem podjęliśmy się organizacji ogólnopolskiego eventu, który łączy elementy turnieju, spotkania z fanami oraz stwarza doskonałą okazję na sprawdzenie swoich umiejętności w StarCrafcie 2. Mimo, że nie jest to turniej, jaki zwykle widzimy, to na pewno każdy dzień będzie bardzo emocjonujący, gdyż wszystkie mecze będą rozgrywane o wysoką stawkę. Jestem pewny swoich umiejętności, ale nie ukrywam, że liczę na to, iż fani mnie nie zawiodą i pokażą się z jak najlepszej strony. Wykorzystanie moich błędów będzie dla przeciwników dużo łatwiejsze, dzięki temu, że będą mogli widzieć w czasie rzeczywistym każdy mój ruch. Każdy ma szansę na wygranie meczu, ale dla nikogo nie będzie taryfy ulgowej zapowiada Nerchio.

Aby wziąć udział w turnieju, należy przyjść do strefy Red Bulla i zapisać się do gry. Wówczas uczestnik otrzyma informację, na kiedy dokładnie wyznaczony jest jego pojedynek. Zdecydowanie warto przyjść już w piątek, żeby zdążyć. Co więcej, dla graczy, którzy chcieliby mieć pewność, że przystąpią do rywalizacji, dostępny już jest specjalny formularz, przez który można się zapisać na konkretny dzień. Osoby, które skorzystają z tej opcji, dostaną bezpłatnie 3-dniowy karnet na targi Good Game.

Możliwość zagrania przeciwko Arturowi Blochowi będzie nie tylko świetną okazją do zmierzenia się z mistrzem i zdobycia cennych nagród, ale także pokazaniu się szerszej publiczności dzięki transmisji z tego wydarzenia. Cały turniej będzie relacjonowany na żywo na stronie www.redbull.pl/nerchio, a także na Twitchu – na kanałach Nerchia, IndyStarCraft, ESL_PL i ESL_SC2_PL, a także na fanpage’u Red Bull Esports. Oprawa transmisji będzie bardzo bogata, aby każdy widz mógł poczuć klimat i emocje, które towarzyszyć będą graczom i ich kibicom zgromadzonym w strefie Red Bulla podczas turnieju. Codziennie w trakcie oglądania relacji na żywo będzie można wygrać atrakcyjne nagrody. Żeby je zdobyć, trzeba będzie uważnie śledzić transmisję i odpowiedzieć na pytanie, które zada komentator transmisji Igor Kaczmarek – znany w środowisku gamingowym jako „IndyStarCraft”.

 –  Projekt „Red Bull Nerchio vs 100” jest dla mnie nietypowy i interesujący. Chcę zobaczyć wpływ bezkarnego podglądania planów Artura na zachowanie i reakcje śmiałków podejmujących wyzwanie. Mam tu na myśli reakcje nie tylko w grze, ale też i poza nią mówi Igor Kaczmarek, caster wydarzenia.

NAGRODY DLA GRACZY W TURNIEJU „RED BULL NERCHIO VS 100”:

  • Zwycięstwo z Nerchiem: 1 tysiąc złotych
  • MVP dnia (najlepszy overview): zestaw peryferiów komputerowych
  • Upominek za uczestnictwo
  • Rejestracja online: Darmowy 3-dniowy karnet na targi Good Game

Projekt współorganizowany jest przez ESL Polska. Partnerami projektu są: Alienware, Dell, Samsung, Noblechairs i Roccat.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *