Nowy wyjątkowy serial „Za marzenia” w TVP2

Maja Bohosiewicz, Anna Karczmarczyk i Piotr Nerlewski w nowym obyczajowo-komediowym serialu Dwójki! Opowieść o przyjaźni, miłości i ambicjach od 26 lutego o godz. 21:45.

„Za marzenia” to historia trójki bliskich przyjaciół, którzy z młodzieńczą energią i z głowami pełnymi marzeń stają u progu dorosłego życia. Osią historii są perypetie Zosi, dyplomowanej psycholog (Maja Bohosiewicz), Anki, charakteryzatorki na planie hitowej telenoweli (Anna Karczmarczyk) i Bartka, żyjącego dniem dzisiejszym, typowego „jutromena” (Piotr Nerlewski).

Przyjaciele mieszkają razem w Warszawie od czasów studiów, wspólnie przeżywają wzloty i upadki, wspierają się w trudnych chwilach i dzielą troskami. U progu nowego etapu życia stają przed ważnymi decyzjami – wybrać wymarzoną pracę czy harówkę za duże pieniądze? Rodzinę czy szaleństwo i nocne imprezy? Wiązać się na stałe czy unikać związków? Jedno jest pewne, pomimo licznych przeszkód jakie przynosi im codzienność nie poddają się i walczą o swoje marzenia.

„Za marzenia” to nowy serial obyczajowy-komediowy w reż. Olgi Chajdas, Łukasza Wiśniewskiego i Aleksandry Terpińskiej. Scenariusz napisała Karolina Frankowska w oparciu o swoją powieść „Zaczaruj mnie”.


„Za marzenia” – premiera w poniedziałek, 26 lutego, o godz. 21:45. TVP2.

Premierowe odcinki dostępne również na TVP VOD (vod.tvp.pl) 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *