Odkodowana premiera 2. sezonu serialu „BELFER” w Canal+

W niedzielę 22 października o godzinie 21:30 premiera długo oczekiwanego drugiego sezonu serialu „BELFER”. Z tej okazji platforma nc+ przygotowała dla swoich widzów oraz operatorów kablowych specjalne pasmo odkodowane. Od godziny 17:00 CANAL+ dostępny będzie dla wszystkich widzów – nawet tych, którzy nie mają na co dzień wykupionego abonamentu CANAL+.

 

 

 

 

W ramach odkodowanego sygnału CANAL+ pokaże pierwszy odcinek serialu kryminalnego „BELFER” Sezon 2. Premiera już w niedzielę, 22 października o godzinie 21:30. Na fanów serialu czekać będzie również program prezentujący, jak wyglądała praca na planie – „Making Of BELFER. Sezon 2.” (Emisja o godzinie 17:05). W odkodowanym paśmie nie zabraknie także sportowych emocji: mecz LOTTO Ekstraklasy, w którym Wisła Kraków zmierzy się z obrońcą tytułu Legią Warszawa (transmisja od godziny 17:35) oraz debiutujący w nowej formule program Liga+ Extra, którego prowadzącym będzie Krzysztof Marciniak (emisja o godzinie 20:00).

Odkodowany sygnał dotyczy nie tylko platformy nc+, ale również operatorów sieci kablowych, m.in. UPC, MULTIMEDIA, VECTRA, INEA, NETIA, TOYA oraz małych i średnich operatorów na terenie całej Polski.

„BELFER. Sezon 2” (2017, Polska) – serial kryminalny

Belfer, Paweł Zawadzki (Maciej  Stuhr), zostaje zmuszony do podjęcia pracy w jednym z prestiżowych  liceów we Wrocławiu. Już wydarzenia pierwszych kilku dni w nowej szkole  wywołują w nim wstrząs. W liceum dochodzi do tragedii. Pojawia się milion pytań, na które nie ma odpowiedzi. Jedno jest jasne: na terenie liceum toczy się mordercza gra. To nie jest szkoła, jak każda inna. To nie są zwykli uczniowie, a  Belfer nie znalazł się tam przypadkowo.

W roli głównej ponownie Maciej Stuhr. W pozostałych rolach: Aleksandra Konieczna, Mirosław Haniszewski, Zofia Wichłacz, Michalina Łabacz, Eliza Rycembel i Szymon Piotr Warszawski. Za kamerą stanęło dwóch nowych reżyserów: Krzysztof Łukaszewicz („Karbala”, „Lincz”) oraz Maciej Bochniak („Disco Polo”). Scenariusz wyszedł spod pióra Moniki Powalisz, Jakuba Żulczyka, Bartosza Ignaciuka oraz Wojciecha Bockenheima.

PREMIERA „BELFER”. SEZON 2. NIEDZIELA, 22 PAŹDZIERNIKA, GODZ. 21:30. TYLKO W CANAL+

Więcej informacji na temat bohaterów i fabuły, a także premierowe  materiały wideo, plakaty, zdjęcia z planu i aktualności na oficjalnej stronie: belfer.canalplus.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *