Oficjalnie: Boomerang HD rozpoczyna nadawanie, 7 maja koniec wersji SD

17 kwietnia popularny kanał dla dzieci Boomerang rozpocznie nadawanie w jakości High Definition. Do 7 maja Boomerang w jakości SD zniknie z oferty operatorów.

 

 

Boomerang HD zacznie pojawiać się w ofercie kolejnych operatorów od 17 kwietnia. Proces zmiany formatu zakończy się 7 maja, kiedy nadawanie kanału w jakości SD zostanie wyłączone.

- Zależy nam na tym, aby stale umacniać pozycję Boomeranga na polskim rynku. Fani klasycznych kreskówek powinni się spodziewać kilku nowości, które zostaną wprowadzone na kanale tego lata, w tym przejście na jakość HD.. Jedna rzecz pozostanie bez zmian: cały czas chcemy zapewnić widzom źrodło beztroskiej, familijnej rozrywki, której potrzebuje każde dziecko. mówi Matthias Heinze, Vice President Commercial and General Manager Poland w Turnerze.

W ramówce Boomeranga znaleźć można kontynuacje klasycznych kreskówek ze studia Warner Bros. Animation, takich jak „Nowe Zwariowane Melodie” i „Tom i Jerry Show”, a także zupełnie nowe produkcje: „Królikula” czy „Grizzy i lemingi”. W kwietniu na antenie będzie można obejrzeć m.in. nowe odcinki „Dorotki i Czarnoksiężnika z Krainy Oz” oraz „Pat i świat”.

Zobacz także

1 Komentarz

  1. CZEKAMY NA BOOMERANG HD W EAST£West !