Ojciec Mateusz świętuję w Sandomierzu!

Jeden z najpopularniejszych i najbardziej lubianych polskich seriali obchodzi 10. urodziny! Z tej okazji w sobotę, 23 czerwca wielki zlot fanów, który odbędzie się w Sandomierzu.

 

 

Wszystkich, którzy w najbliższą sobotę zawitają do Sandomierza, czeka nie lada niespodzianka. Z okazji 10. urodzin Ojca Mateusza odbędzie się tam wielki zlot fanów serialu. W programie ogrom atrakcji, m.in. wspólna wycieczka rowerowa, spotkanie z aktorami, mnóstwo konkursów i oczywiście wyjątkowy tort urodzinowy. Zapraszamy serdecznie!

Ojciec Mateusz to cieszący się wielką popularnością polski serial kryminalno-obyczajowy realizowany na podstawie włoskiego przeboju telewizyjnego „Don Matteo”. Opowiada o przygodach księdza, który po powrocie z misji obejmuje probostwo w Sandomierzu.

Detektyw w sutannie (Artur Żmijewski) wspólnie z zaprzyjaźnionymi policjantami rozwiązuje zagadki kryminalne. Subtelnie, ale skutecznie pomaga policji w dotarciu do sedna nierzadko bardzo skomplikowanych spraw. Życzliwy, rozumiejący powikłane losy swoich parafian ksiądz Mateusz zawsze jest gotowy do niesienia pomocy potrzebującym.

Wszystkie odcinki dostępne na www.vod.tvp.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *