Filmy w Jedynce i Dwójce

Gwyneth Paltrow i Whoopi Goldberg postanawiają otoczyć opieką Kathleen Turner, Romain Duris jest podejrzany o kradzież, Paweł Domagała i Bartosz Opania zostają „wkręceni”, a Megan Montaner chce się zemścić na najbliższych. W Dwójce Nicolas Cage i Elijah Wood planują skok życia, Benedict Cumberbatch i Martin Freeman rozwiązują kolejną zagadkę, Ashton Kutcher i Zoe Saldana chcą poinformować rodzinę o planowanym ślubie, Sylvester Stallone zostaje wyzwany na pojedynek, a Melanie Griffith postanawia zrobić karierę za plecami swoje szefowej.

 

 

 

„Księżyc i Valentino”. Piątek, 22 czerwca, godz. 23:40. TVP1.
Mąż pięknej, ambitnej i szczęśliwej Rebeki Lott (Elizabeth Perkins) ginie w wypadku. Jej najlepsza przyjaciółka Sylvie (Whoopi Goldberg), młodsza siostra Lucy (Gwyneth Paltrow) macocha Alberta (Kathleen Turner) otaczają młodą wdowę opieką.

Hit na sobotę – „Arsene Lupin”. Sobota, 23 czerwca, godz. 23:30. TVP1.
„Nieuleczalny” złodziej i uwodziciel Arsene Lupin (Romain Duris) zostaje głównym podejrzanym o kradzieże i morderstwa popełnione przez jego śmiertelnych wrogów. Na ich czele stoi piękna i tajemnicza Hrabina Cagliostro (Kristin Scott Thomas).

„Wkręceni 2”. Niedziela, 24 czerwca, godz. 22:25. TVP1.
Tomek Zarówny ‘Szyja’(Paweł Domagała) i Zenobiusz Kozioł ‘Fikoł’ (Bartosz Opania) ponownie trafiają do Warszawy i tym razem zostają „wkręceni” w świat show-biznesu. Szalona przygoda zaczyna się w momencie, kiedy Tomek przypadkowo poznaje agentkę gwiazd, Klementynę (Małgorzata Socha), specjalistkę od manipulacji, kłamstw i szantażu.

„Bez tożsamości”. Odc. 1, część 2. Poniedziałek, 25 czerwca, godz. 22:35. TVP1.
Maria Fuentes (Megan Montaner) to młoda, zdolna prawniczka. Wraca do Hiszpanii, żeby zemścić się na tych, przez których znalazła się w chińskim więzieniu – na swojej rodzinie…

Najdłuższa wojna nowoczesnej Europy. Odc. 11: „Ojcowie i dzieci”. Wtorek, 26 czerwca, godz. 23:30. TVP1.
Wieloodcinkowa filmowa saga, ukazująca na przykładzie losów kilku rodzin z Wielkopolski walkę Polaków z naporem germanizacyjnym w poznańskim w okresie od 1815 do 1918.

 

 

„Pracująca dziewczyna”. Piątek, 22 czerwca, godz. 20:10. TVP2.
Młoda, ambitna sekretarka w firmie maklerskiej, Tess McGill (Melanie Griffith) podczas nieobecności bezwzględnej szefowej postanawia zrealizować sprytny plan, który pozwoli jej awansować w urzędniczej hierarchii.

„Skarbiec”. Sobota, 23 czerwca, godz. 22:30. TVP2.
Jim Stone (Nicolas Cage) i David Waters (Elijah Wood) pracują w policyjnym biurze ewidencji dowodów w Los Angeles. Gdy pewnego dnia trafia do nich informacja o ukrytym mafijnym skarbcu, w głowach dwójki funkcjonariuszy rodzi się plan skoku.

„Zgadnij kto”. Niedziela, 24 czerwca, godz. 20:10. TVP2.
Theresa Jones (Zoe Saldana) jedzie ze swym chłopakiem Simonem Greenem (Ashton Kutcher) do rodzinnego domu. Zamierza poinformować rodziców o swoich małżeńskich planach. Na widok narzeczonego córki, który ma inny kolor skóry, ojciec dziewczyny daje wyraz swej dezaprobaty.

Kino bez granic – „Sherlock – Sześć razy Thatcher”. Niedziela, 24 czerwca, godz. 22:05. TVP2.
Sherlock (Benedict Cumberbatch), Watson (Martin Freeman) i Mary (Amanda Abbington) muszą wyjaśnić serię tajemniczych dewastacji popiersi premier Margaret Thatcher. Czy to robota zwykłego szaleńca czy zapowiedź poważnych w skutkach wydarzeń?

„Wyjazd integracyjny”. Poniedziałek, 25 czerwca, godz. 22:20. TVP2.
Pracownicy korporacji Polish Lody i wybrani klienci firmy trafiają do malowniczo położonego kompleksu hotelowego, aby pod wodzą ambitnego, choć fajtłapowatego dyrektora kadr (Tomasz Kot) zacieśniać zawodowe więzi i świętować sukcesy lidera branży lodziarskiej.

„Rocky 3”. Wtorek, 26 czerwca, godz. 22:15. TVP2.
Rocky Balboa (Sylvester Stallone) jest szczęśliwy w małżeństwie. Razem z ukochaną Adrian (Talia Shire) i synkiem mieszka w komfortowym domu w rodzinnej Filadelfii. Resztę życia ma zamiar spędzić spokojnie, bez stresów, u boku rodziny. Rodzinną sielankę zakłóca łaknący zwycięstwa bezwzględny Clubber Lang (Mr. T), który wyzywa go do walki o tytuł mistrza.

Kino relaks – „Droga do serca”. Środa, 27 czerwca, godz. 22:20. TVP2.
Basson (Ivan Botha) ma pięć dni na zorganizowanie pogrzebu swego ojca w Kapsztadzie oraz załatwienie formalności, aby móc przejąć rodzinną firmę. Po drodze spotyka pełną fantazji i przebojową Amory (DonnaLee Roberts). Czy uda im się odnaleźć drogę do prawdziwej miłości?

Kino relaks – „Markiza Angelika”. Czwartek, 28 czerwca, godz. 22:20. TVP2.
Francja, wiek XVII. Młoda i piękna Angelique de Sance (Michèle Mercier) zostaje zmuszona do poślubienia dużo od siebie starszego, bogatego arystokraty, Joffreya de Peyrac (Robert Hossein). Kiedy okazuje się, że jest on człowiekiem wyjątkowo szlachetnym i czułym, dziewczyna obdarza go wielką miłością. Niestety de Peyrac zostaje oskarżony o herezję i stracony na stosie. Zrozpaczona Angelika poprzysięga zemstę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *