Sieci kabloweWAŻNE

Okno otwarte kanałów Polsat Viasat w Netii

Od 1 września aż do końca listopada potrwa nowe okno otwarte kanałów Viasat w Telewizji Osobistej Netii. Z tej propozycji ucieszą się wszyscy widzowie, którzy – bez względu na wiek – wciąż są głodni wiedzy m.in. o historii, przyrodzie czy podróżach.

 

 

 

 

W nowym oknie otwartym, które startuje 1 września i zakończy się dopiero 31 listopada, pojawią się trzy kanały należące do Viasat. Są to Polsat Viasat HistoryPolsat Viasat Explore oraz Polsat Viasat Nature.

Polsat Viasat History HD (kanał 54) jest kanałem o tematyce historycznej dostępnym na rynku polskim od 2004 roku. Wśród całodobowej emisji nadawane są programy, które przedstawiają sylwetki historycznych postaci oraz historię wojskowości, wynalazków, gospodarki, a także popkultury. Rzetelne informacje i ciekawostki historyczne można znaleźć w kilku programach, m.in. na „Zakazanej historii”, „Muzeum pełnym tajemnic” i „Odlotowych wynalazkach”.

Polsat Viasat Explore HD (kanał 76) w swojej ramówce posiada programy dokumentalne i rozrywkowe o tematyce przyrodniczo-podróżniczej, łowiecko-wędkarskie, przygodowe, kryminalistyczne, oraz motoryzacyjne. Coś dla siebie znajdą tu także miłośnicy nowych technologii oraz e-sportu. Kanał oferuje m.in. takie programy jak: „Wędkarskie pojedynki”, „Mistrzowie drewna” i „Nacja innowacji”.

Polsat Viasat Nature (kanał 38) jest całodobowym kanałem o tematyce przyrodniczej, dostępnym na polskim rynku od 2010 roku. Kierowany jest do całej rodziny. Widzowie znajdą tu najwyższej jakości programy przyrodnicze, przygotowane i prowadzone przez prawdziwych pasjonatów. Można na nim oglądać m.in. „Weterynarzy z afrykańskiego buszu”, „Miasto niedźwiedzi polarnych”, „Nadchodzi tornado” oraz „Najdziksze miasto Alaski”.
Telewizja Osobista Netii to obecnie aż 209 kanałów w tym 117 w HD. Klienci mogą wybierać spośród 19 pakietów tematycznych. Przy zakupie oferty na warunkach aktualnych promocji można otrzymać wyjątkową usługę o nazwie Giganagrywarka (umożliwia m.in. oglądanie przesunięte w czasie, czyli tzw. timeshift) oraz HBO HD bez zobowiązań i dodatkowych opłat do 3 miesięcy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *